Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Адаптери для тонометрів

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Китай
Тип: Мережевий адаптер для тонометрів
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Мережевий адаптер для тонометрів
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Адаптер мережевий для тонометрів
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Китай
Тип: Мережевий адаптер для тонометрів Omron
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Omron (Японія)
Тип: Адаптер мережі S до автоматичних тонометрів на плече Omron
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: AND (Японія)
Тип: Адаптер мережевий для тонометрів UA
Сумісність: Автоматичні тонометри

Виробник: Omron (Японія)
Тип: Манжета каркасна (22-42 см) СМ Omron
Сумісність: Автоматичні тонометр

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
13 користувачів вже оцінили | Оцінка: 3.9 из 5
Відгуки про товари
Мережевий адаптера до тонометрів - LD, Nissei, Sanitas

Быстро обработали заказ.Посылку получила быстро,всё подходит.Спасибо!

15.09.21
Манжета для механічного тонометра 24-36 см

Отработали оперативно. ,Спасибо. На следующий день отремонтировал тонометр. Качество манжеты хорошее.

20.04.21
Мережевий адаптера до тонометрів - LD, Nissei, Sanitas

Отработали оперативно. Спасибо. На следующий день получил. Вытащил из тонометра батарейки - работает от адаптера. Тонометр LD-5.

20.04.21
Автоматичний тонометр BP-1305

НЕ РЕКОМЕНДУЮ. С первого дня барахлил, а потом и вовсе перестал работать.

31.07.20

Адаптери для тонометрів microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita необхідно вибирати з урахуванням потреб користувачів. Сучасний ринок пропонує відмінні варіанти цих засобів, а також різні моделі тонометрів залежність від автономності, віку користувача та його стану здоров'я. На даний момент можна придбати тонометр з адаптером, пристрій на акумуляторі або засіб, що працює від обох видів джерел живлення.

Вартість вимірника з адаптером комплекті буде дещо вищою, ніж ціна апарату, який працює виключно від акумуляторної батареї. Однак якщо апарат потрібен виключно для застосування в домашніх умовах біля розетки, то можна обійтися без використання мережевого блоку і заощадити на виборі простіший комплектації товару. Придбати товари можна, а потім замовити доставку в будь-яку точку України.

При виборі вимірювача тиску та адаптера до нього необхідно звертати увагу на ключові параметри: потужність та сумісність з конкретним приладом. Мережеві блоки продаються в аптеках окремо від тонометрів. Це передбачає можливість придбання такого кошти вже після придбання власного вимірника.

Існують різні типи апаратів, залежно від типу встановленого датчика. Відповідно, деякі апарати зовсім не потребують додаткового джерела енергії. У той час як інші типи тонометрів підключаються до розетки або використовують як джерело живлення акумуляторні батареї.
Який тонометр із мережним адаптером краще? microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita?

При виборі тонометра потрібно орієнтуватися на ціна, також на технічні властивості. Усього існує три основні різновиди вимірювачів, які активно використовуються користувачами з різним рівнем підготовки:

Механічні. Механічний вимірник АТ найдешевший. Однак точність вимірів при цьому не страждає. Їх вигідно використовувати в тих випадках, коли вже є досвід вимірювання тиску за допомогою такого пристрою. Оскільки потрібно самостійно нагнітати повітря манжету, а також самостійно стежити за механічним датчиком та орієнтуватися на його показання.
Напівавтоматичний апарат компанії Анд. Напівавтоматичний тонометр використовує автоматичний датчик, проте повітря в манжету необхідно нагнітати за допомогою груші. Відповідно, такий датчик самостійно визначає рівень артеріального тиску. Для вимірника можна придбати окремо блок живлення або купити вимірник вже в комплекті з ним. Деякі моделі комплектуються акумулятором і можуть використовуватись без доступу до мережі.
Автоматичний вимірювач тиску. Цей пристрій Мікролайф вимірює тиск самостійно, також він самостійно нагнітає повітря в манжету. Відповідно, використання такого приладу не вимагає жодних знань і навичок. При цьому використання пристрою передбачає використання мережного блоку або акумулятора. Акумуляторні батарейки дають автономність, а наявність мережевого блоку дозволяє не переживати щодо рівня заряду батареї.

Існують також різні за розміром та функціональними параметрами варіанти тонометрів Microlife. Наприклад, можуть використовуватися різні типи манжет і різні типи адаптерів живлення в залежності від потужності пристосування. Застосовується апарат Longevita для передпліччя чи плеча. Прилад для передпліччя відрізняється набагато меншими розмірами і найчастіше комплектується саме акумулятором. Хоча для нього можна придбати окремо блок живлення.

Апарат Omron для використання на плечі більш громіздкий. Його манжета більша. Однак точність виміру в даному місці набагато вища. При застосуванні може знадобитися змінний адаптер для автоматичного тонометра, якщо ви досить часто експлуатуєте цей пристрій. Оскільки акумуляторні батареї з часом будуть розряджатися, що призводитиме до необхідності частої заміни.

Коли варто купити адаптер для тонометра?

Обзавестися блоком живлення для вимірювача тиску варто в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати його регулярно кілька разів на день. Відмінним рішенням наявність блоку живлення для людей з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, оскільки вони проводять такі вимірювання регулярно. Занадто часто експлуатація пристрою рано чи пізно призводить до розрядки акумуляторної батареї.

При виборі зарядного блоку Gamma слід враховувати основні особливості експлуатації та місце експлуатації. Оскільки необхідно підібрати адаптер з оптимальною довжиною шнура, а також підходящою вилкою під вашу розетку. Особливо важливо придбати такий товар відповідно до параметрів використовуваного пристрою, якщо ви купуєте мережевий адаптер для тонометра окремо.

Деякі виробники не комплектують свій пристрій адаптером живлення, це пов'язано з тим, що такий крок істотно здешевлює весь прилад. При цьому користувач за необхідності окремо придбати адаптер або ж не купувати його. При виборі товару краще віддати перевагу тому пристрою, який рекомендує виробник приладу для вимірювання АТ.

При виборі адаптера окремо від усього пристрою для вимірювання АТ вдасться підібрати оптимальну довжину шнура та інші параметри виробу.

Чи до всіх тонометрів можна купити мережевий адаптер?

Спочатку не всі тонометри комплектуються адаптером. Також не всі вимірювачі в принципі можуть використовуватися разом із цим пристроєм. Деякі прилади мають спеціальний роз'єм для підключення джерела живлення. Інші прилади роз'ємом не оснащуються і призначені для використання виключно на батарейках або спеціальному акумуляторі. При виборі необхідно уважно вивчити специфіку та характеристики пристрою, щоб переконатися, чи він сумісний з будь-яким видом адаптерів живлення.

Особливу увагу при виборі варто приділити потужності та іншим технічним параметрам приладу. Ви ідеалі такий пристрій має бути виготовлено тим самим виробником, що і сам апарат And(a&d). Це гарантує максимальну сумісність двох електронних пристроїв та тривалу роботу кожного з них.

Особливості вибору адаптерів для тонометрів

Для аналізу стану максимально зручні електричні вимірювачі кров'яного тиску та частоти серцевих скорочень. Покупець завжди стоїть перед вибором купувати батарейки або мережеві адаптери для тонометрів. Зазначимо, що не всі батареї можуть підійти.

Навіть найнадійніші портативні акумулятори можуть виходити з ладу або просто в невідповідний момент розрядитися. Інша справа - мережеві адаптери для тонометрів microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita, що мають великі переваги в порівнянні з батарейками.

Короткий опис адаптерів для тонометрів

Мережеві адаптери для тонометрів нагадують зарядне приладдя для смартфонів.
У цілому нині адаптери для тонометрів мають позитивні характеристики. Вони відрізняються легкістю, невеликим розміром, довгими проводами, що дозволяють використовувати вимірювач на пристойній дистанції від центрального живлення.

На зарядний пристрій встановлений захист від займання, немає ризику ураження, в результаті стрибків напруги. Зарядні пристрої для вимірювальних приладів адаптовані під європейські імпортні марки, але чудово підходять для вітчизняних електромереж.

Особливості критеріїв вибору мережного адаптера вимірювача АТ

Купити можливо мережеві адаптери для тонометрів microlife, omron, and, a&d, анд, gamma, longevita у Києві та по всій території України. Причому придбання з/в вигідніше зробити в інтернет-магазині, оскільки онлайн компанії не платять за оренду приміщення і не мають інших витрат.

Для придбання товару в онлайн магазині подайте заявку, і менеджери фірми дадуть відповіді на запитання, що цікавлять, підберуть якісні комплектуючі компоненти. При необхідності можлива заміна одного надісланого товару іншим. Продаж здійснюється на всій території країни з експрес доставкою.

На що звертаємо увагу?

При виборі мережевого адаптера для тонометра звертають увагу насамперед:
1. На довжину дротів – що він довший, то далі від електромережі можна використовувати пристрій. Особливо це зручно, якщо хворий лежить поруч із розеткою.
2. На захисну систему від загоряння кабелю.
3. На міцність корпусу (під час виготовлення використовується лише якісний пластик, що відповідає стандартам ISO).
4. На вихідну напругу.
5. На напругу живлення від мережі.
6. На строк гарантії.
7. На ціну.

Особливості використання адаптера для тонометра

Виймати прилади живлення з апарата не обов'язково, вони автоматично вимикаються і не витрачають заряд. Перед використанням вставте з/в розетку. Підключіть до мережі. Допустима температура для зберігання З/в 5-40 С, з вологістю повітря до 80%.

Як здійснюється оплата товару?

Купити через сайт адаптери для тонометрів омрон, лонгевіта, мікролайф, microlife, omron, and, ad&d, анд, gamma, longevita можна, подавши заявку. Оплата здійснюється банківською карткою через електронні гаманці Вебмані, Яндекс, Ківі, або кур'єру за фактом отримання. Постачання здійснюється по країні протягом 1-3 днів експрес поштою. На комплектацію є документація, у тому числі дозвіл на реалізацію. За чинним українським законодавством (зверніть увагу на Закон про захист прав споживача), обмін покупки можливий протягом 14 днів.