Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Алкотестер онлайн-віртуальне визначення ступеня сп'яніння

Пропонуємо до вашої уваги нову послугу, доступну на сайті нашого інтернет-магазину – безкоштовний алкотестер онлайн. За допомогою цього простого калькулятора алкоголю ви зможете визначити у промілі кількість спирту, що залишилася в крові після вживання міцних напоїв.

Використання онлайн-алкотестера

Представлений калькулятор алкоголю був розроблений з урахуванням усіх правил та формул, що використовуються в наркології, а також сучасних комп'ютерних технологій. Пройти тест на тверезість ви можете просто на сайті та отримати результат калькуляції менше, ніж за хвилину.

Крім розрахунку алкоголю у проміле, алкометр орієнтовно визначить час, який необхідно витримати, перш ніж сідати за кермо. Показник дуже важливий, адже навіть якщо ви не відчуваєте явних ознак сп'яніння, це не означає, що дія спирту вже закінчилася і ніяк не вплине на уважність, швидкість реакції та мислення. Крім очевидної користі з точки зору збереження вашого життя та здоров'я, калькулятор алкоголю допоможе уникнути проблем із дорожньою службою, у разі зустрічі з поліцейськими на дорозі.

Для того, щоб провести дослідження за допомогою онлайн-алкотестера, вам потрібно заповнити просту форму, що представлена ​​на сторінці. Пам'ятайте, що точність результату дослідження залежить тільки від того, наскільки точно ви вкажете кількість випитого, час, що минув після прийому напоїв, а також вага. Щоб результат вийшов настільки коректним, наскільки це можливо, ми передбачили можливість обліку кількох видів алкоголю.


Асортимент випитого алкоголю

 

Похибки алкотестера онлайн

Наші фахівці зробили калькулятор алкоголю досить точним, але є деякі нюанси, які неможливо врахувати в тесті на тверезість такого роду. Рекомендуємо врахувати це, щоб ви застосували онлайн-алкотестер з максимальною користю.

При розрахунку алкоголю не береться до уваги тривалість застілля, тобто ресурс вважає, що ви прийняли алкоголь одноразово, і виводить значення, виходячи з цього. Також немає можливості зробити коригування залежно від того, скільки закуски з'їли одночасно з розпиванням алкоголю.

Також є низка фізіологічних процесів, що можуть впливати на швидкість виходу алкоголю. На жаль, мережевий калькулятор алкоголю також не може взяти їх як вихідні дані. Важливу похибку становить відділення поту, оскільки ця фізіологічна функція прискорює виведення алкоголю з організму. Чинником, який навпаки уповільнює очищення крові, є ступінь втоми. Відповідно, що він вище, то більший вплив робить спиртне. Оскільки вимірювати подібні параметри люди поки що не навчилися, алкотестер орієнтуватися і на нього не зможе. Крім того, не варто забувати і про індивідуальні особливості організму та якість спиртного, які впливають на стан сп'яніння.

Пам'ятайте, що алкометри, які використовуються в поліції, є дуже чутливими, тому краще почекати більше часу, ніж покаже калькулятор алкоголю, щоб уберегти себе від проблем.

Можливо Вас зацікавить:
Як вибрати інгалятор небулайзер правильно
Який вибрати протипролежневий матрац краще
Як носити корсет постави - реклінатор
Масажер від другого підборіддя
Стремена Павліка. Лікування дисплазії тазостегнових суглобів
Де придбати Scholl в Україні?