Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Аплікатор Кузнєцова – інструкція із застосування

Іплікатор Кузнєцова – потужний засіб рефлексної дії на тіло людини у вигляді еластичної пластини з пластиковими (іноді металевими) голчастими елементами. Масажний пристрій з натиском накладається на певну ділянку з оздоровчою метою.

Аплікатор Кузнєцов впливає на точки акупунктури, які розташовані по всій поверхні шкіри і пов'язані з внутрішніми органами. Ефект схожий з масажною дією та акупунктурою. Шипи аплікаційного виробу подразнюють біологічно активні точки на шкірі, стимулюючи роботу внутрішніх систем організму, покращуючи кровообіг у глибоких тканинах, стимулюючи імунітет.

Регулярне використання лікувально-профілактичного масажера Кузнєцова за інструкцією допомагає вилікувати ендокринні хвороби, захворювання травного тракту, хвороби органів дихання та серцево-судинної системи, сечостатеві захворювання та нервові розлади.

Як працює апарат Кузнєцова?

Принцип дії аплікатора Кузнєцова ґрунтується на методиках акупунктури і рефлексотерапії, які відомі своєю унікальною ефективністю. Невеликі шипи масажера впливають на нервові волокна у певних ділянках тіла та споживач отримує ефект аналогічний голкотерапії або точковому масажу.

Ця технологія в медицині використовується дуже давно і підтвердила свій позитивний вплив на організм людини. При поверхневому контакті зі шкірою голки аплікатора активізують кровообіг у зоні впливу, що у свою чергу позитивно впливає на нервові закінчення та стан м'язів у цілому.

Після вдавлювання шипів м'язи розслаблюються, прискорюються процеси метаболізму, відступає фізична втома та з'являється почуття бадьорості. Таким чином, аплікатор позитивно впливає на нервові закінчення в сухожиллях, суглобах та близько суглобових поверхнях. В результаті пацієнт не тільки може повноцінно розслабитися та отримати заряд бадьорості, але й усунути больовий синдром у різних частинах тіла.

Інтенсивність і ступінь вдавлювання шипів пристрою може змінювати залежно від індивідуальних переваг. Моторика реакцій на уколювання шипів може бути різною, але при правильному використанні масажера терапевтичний ефект на організм буде виключно позитивним.

Аплікатор Кузнєцова – офіційна інструкція із застосування.

Час застосування масажного пристрою, частота використання для кожного користувача індивідуальні та залежать від чутливості шкіри та мети, з якою застосовуватиметься виріб. Але все ж таки існують загальноприйняті рекомендації щодо використання аплікатора Кузнєцова в домашніх умовах.

Для боротьби з остеохондрозом, болями у поперековому відділі хребта слід проводити процедуру від 7 до 15 хвилин. При гострому больовому синдромі потрібна консультація лікаря!

При запальних захворюваннях суглобів за інструкцією застосовувати іплікатор Кузнєцова необхідно по 5-7 хвилин 3 рази на добу.

При мігрені процедура повинна тривати до 10 хвилин. Прикладати килимок Кузнєцова потрібно біля основи черепа, повторювати процедуру можна 3-4 десь у день.

При втомі та апатії необхідно прикладати аплікатор до стоп ніг на 7-10 хвилин.

Для боротьби з безсонням необхідно впливати на зону спини протягом 20 хвилин.

Ефект від застосування килимка Кузнєцова при целюліті буде видно, якщо використовувати виріб щодня по 15 хвилин.

Зняти передменструальний больовий симптом допоможе масажний килимок Кузнєцова, тривалість дії – 15 хвилин.

Для лікування хронічних хвороб час процедури має бути збільшено до 30 хвилин.

З урахуванням поліпшення припливу крові апарат здатний зменшувати больові симптоми в попереку, спині, шиї, стопах, руках і навіть у порожнині живота. Більшість фахівців у галузі лікування хребта схиляються саме до подібних методик знеболювання. Медикаментозне лікування має безліч побічних дій, а аплікатор Кузнєцова може нашкодити тільки при надмірному або неправильному використанні.

Крім лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату виріб успішно застосовується з користю для:

 • нормалізації сну.
 • виведення жирів із клітин.
 • зменшенню головного болю.
 • поліпшення стану шкірного покриву.
 • лікування ендокринної системи
 • покращення роботи шлунково-кишкового тракту.
 • нормалізації роботи дихальної системи
 • зменшення спазмування м'язів.
 • підвищення життєвого тонусу організму
 • поліпшення циркуляції крові в органах та тканинах
 • регенерація шкіри та слизових оболонок
 • підвищення імунітету
 • нормалізація сну
 • зняття нервової напруги
 • покращення загального самопочуття
 • підняття настрою.

Більшість користувачів свідчить про позитивний ефект від дії масажера. Негативні прояви вкрай рідкісний випадок можуть виникати при недотриманні інструкції з використання.

Як правильно застосовувати акупунктурний масажний іплікатор Кузнєцова - інструкція

1. Спосіб. Тиск ваги тіла.

Один з найпростіших і ефективних способів впливу масажного пристрою Кузнєцова. Для даного виду масажу найзручніше використовувати акупунктурні валики для шиї або голчастий масажний килимок.

Лікувальний масажер необхідно укласти на рівну, середньої жорсткості поверхню та лягти на нього зверху. Проводити сеанс на дивані або ліжку можна, якщо вони достатньо тверді. Протягом процедури намагайтеся періодично підніматися, і трохи зміщувати тіло для зміни кута нахилу голчастих елементів по відношенню до точок на шкірі.

Відповідно до інструкції цей спосіб застосування аплікаційного пристрою підходить для прикладання в ділянку шиї, область спини, живота. При такому впливі регулювати силу натискання голок неможливо, тому варто вибирати аплікатор з менш гострими голчастими елементами.

2. Спосіб. За допомогою гнучкого пояса

Для того, щоб голкоаплікатор оптимально прилягав до тіла, слід використовувати широкий пояс з неопренової тканини. Пам'ятайте, активні рухи призводять до усунення голок і можуть травмувати шкіру, тому при проведенні процедури намагайтеся обмежити рухову активність.

 

3. Спосіб. За допомогою рук

Найбільш зручно проводити масажну процедуру, використовуючи невелику масажну подушку Кузнєцова. Під час процедури рекомендується змінювати положення аплікаційного пристрою кожні 30 секунд. Такий спосіб зручний для масажу шиї, нижніх кінцівок, рук. У такий спосіб людина самостійно регулює силу натискання голок на шкіру.

 

Основні рекомендації щодо використання акупунктурного аплікатора Кузнєцова (керівництво)

 • Проводити сеанс лікування рекомендовано до їди або через 1:00 після.
 • Процедуру проводять у добре провітрюваному приміщенні з оптимальною кімнатною температурою.
 • Перед масажем сечовий міхур слід випорожнити.
 • Під час процедури не повинно бути жодного дискомфорту. Після кількох хвилин застосування масажного аплікаційного пристрою людина відчуває тепло у місці дії.
 • Після процедури необхідно полежати у розслабленому стані 10-15 хвилин.

Важлива інструкція по застосуванню аплікатор Кузнєцова!

Масажні аплікатори Кузнєцова належать до індивідуальних засобів. Під час масажу можуть виникати мікротравми шкіри, щоб запобігти інфікуванню, передавати виріб у користування іншій людині не рекомендується.

Скільки потрібно лежати на іплікаторі?

Для визначення оптимальної тривалості процедури на голчастому килимку Кузнєцова варто враховувати низку факторів: індивідуальну переносимість рефлексотерапії, особливості захворювання, діагноз та рекомендації лікаря.

У кожному випадку рекомендується певний інтервал лікування:

 • Остеохондроз та аналогові дегенеративні зміни у міжхребцевих дисках. Патології хребта здебільшого передбачають зміни у міжхребцевих сполучних тканинах. Залежно від ступеня больових відчуттів пацієнту рекомендується лежати на килимку до 30 хвилин за один сеанс. Процедуру можна повторити 2-3 десь у день.
 • Радикуліт та защемлення нервових закінчень. Для цих патологій більше застосовується валик чи килимок, але з виконанням певних вправ. Кожен сеанс лікування не повинен перевищувати 20-30 хвилин із частотою до 5 разів на день.
 • Головний біль і мігрень. Для усунення больового синдрому голови слід прикладати виріб до шиї, потилиці або теми по 10-15 хвилин кілька разів на день.
 • Целюліт та захворювання шкіри. Для ефективного впливу на жирові тканини користувачеві рекомендується застосовувати килимок протягом 15-20 хвилин, періодично переміщуючи масажер по всіх уражених ділянках шкіри.
 • При болях у ногах рекомендований інтервал застосування може досягати 40 хвилин за один сеанс. З урахуванням нормальної переносимості, час одного сеансу можна збільшити до 1 години.

Для отримання позитивного терапевтичного ефекту важливо лежати на аплікаторі регулярно. Обмеження можуть стосуватися лише певних ділянок тіла (наприклад, живота) та індивідуальної непереносимості голкотерапії.

Апарат Кузнєцова для ніг

Масажний килимок із шипами широко застосовується при захворюванні ніг та стоп. Для цієї мети підходить відповідний виріб, який менший за розміром у порівнянні з моделями для спини. Наявність липучок або кріплень дозволяє закріпити аплікатор на проблемному суглобі або ділянці гомілки.

За відсутності діагностованих патологій та помірних больових симптомів масажер укладається на підлозі, при цьому користувач може прикладати стопи до шипів у положенні сидячи або стоячи.

Тривалість одного сеансу – від 10 до 30 хвилин. За вказаний інтервал потрібно змінювати положення стоп кожні 1,5-2 хвилини, піднімаючи та переминаючи ноги.

Для болів у колінних суглобах застосовуються моделі з круглими шипами та кроком модулів 6 міліметрів. Килимок потрібно зафіксувати на суглобі за принципом пов'язки і якнайбільше ходити. Для позитивного результату дуже важливо застосовувати фізичне навантаження та займатися з масажером не менше 2-3 разів на день по 15-20 хвилин.

Пацієнтам із проблемою плоскостопістю ніг масажний килимок може допомогти як у профілактичних цілях, так і як підтримуюча терапія. Для цього можна виконувати комплексні вправи:

 • Вчини на масажері на місці.
 • Перекладання ваги тіла з п'ят на носок.
 • Почергова хода ногами на килимку.
 • Періодичний підйом стоп на шкарпетки.

Кожен комплекс вправ потрібно виконувати 2-3 рази на день по 5-10 хвилин на кожну вправу.

Протипоказано використовувати аплікатор Кузнєцов:

У популярного масажера дуже мало протипоказань. Але, незважаючи на свою «невинність» і універсальність, шипований килимок не рекомендується використовувати при:

 • Переломи або травми з рясними пухлинами.
 • Кровотечі.
 • Запалення лімфовузлів.
 • Відкрита форма туберкулезу.
 • СНІД, ВІЛ – інфекції.
 • Наявність бородавок або папілом на шкірі.
 • Гемофілія.
 • Остеомієліте.
 • Психічні розлади.

Також не рекомендується використовувати голчастий масажер за наявності ран, підвищеної температури тіла та серцевої недостатності.

Перед використанням аплікатора слід обов'язково ознайомитись з інструкцією та проконсультувати з лікарем.

Часто задаваемые вопросы про аппликаторы Кузнецова

⭐ Как правильно применять Аппликатор Кузнецова?

Первый Способ - Давление веса на тело
Второй способ - При помощи гибкого пояса
Третий способ - При помощи рук

???? В Каких Случаях Противопоказано Использовать Аппликатор Кузнецова?

- Переломы, или травмы;
- Кровотечение;
- Воспаление лимфоузлов;
- Открытая форма туберкулеза;
- СПИД, Вич
- Инфекция;

❓ Какие Типы Аппликаторов Кузнецова Есть В Наличии?

В Магазине Медика Есть Такие Типы Аппликаторов Кузнецова - Аппликатор Кузнецова Для спины ???? Аппликатор Кузнецова При остеохондрозе
Можливо Вас зацікавить:
Застосування аплікатора Ляпко, як використовувати аплікатор Ляпко
Особливості вибору інвалідного візка
Як правильно підібрати пахвові милиці
Як вибрати компресійний трикотаж при варикозі
Як позбутися болю у спині за допомогою інверсійної терапії?
Як позбавиться тріщин на п'ятах?