Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Застосування аплікатора Ляпко, як використовувати аплікатор Ляпко

Аплікатор Ляпко – це м'яка пластина, виготовлена ​​з медичної гуми із прикріпленими до неї голками з різних металів. До складу голок входить: Ni (нікель), Fe (залізо) Zn (цинк), Fe (залізо), Ag (срібло), Cu (мідь). Випускається акупунктурний іплікатор Ляпко у вигляді валиків або пластин (килимків). Дане пристосування накладається на певну частину тіла як аплікації, найчастіше на область попереку та шиї.

Лікувальний ефект іплікатора Ляпко полягає у механічно-рефлекторному впливі на біологічно активні точки на шкірі людини та у гальванічному впливі струму, що виникає між голками пристосування та шкірою.

Застосовується аплікаційні пристрої Ляпко для профілактики та лікування: нервової системи, хвороб травного тракту, захворювань органів дихання, гінекологічних хвороб, проблем із опорно-руховим апаратом, урологічних захворювань та при порушеннях у роботі серця.

До того ж, пристрій дуже добре впливає на імунну систему людини, стимулюючи захисні сили організму.

Аплікатори Ляпко: види

При виборі аплікатора Ляпко важливо звернути увагу не тільки на розмір виробу, враховувати також крок голки (відстань на якому розташовані голки один від одного). Крок голок у кожному з аплікаторів різний і варіюється від 3,5 до 7 мм. Невеликий крок голки застосовується для лікувальних процедур дітям, людям із чутливою шкірою, на зону обличчя чи шиї. Дорослим людям віком від 20 до 40 років підійде аплікатор з кроком голок 4,9 мм або 5, 6, а людям похилого віку – 6, 7 мм.

Форма, в якій виготовляється іплікатор, дуже різна. Це може бути масажний килимок, масажні устілки, аплікатор Ляпко, аплікатор Ляпко Ромашка, масажний валик для обличчя, голчастий масажний м'ячик.

Як правильно користуватись аплікатором Ляпко?

В даний час аплікатор Ляпко є одним з найдієвіших методів рефлексотерапії в лікуванні багатьох захворювань. Позитивний вплив на організм людини обумовлено механічним впливом голок на точки акупунктури розташовані на шкірі, які безпосередньо пов'язані з внутрішніми системами організму, а також вплив гальванічного струму, що виникає між голками аплікатора і передаючого на шкіру.

Дія, яку надає акупунктурний голковий аплікаційний пристрій Ляпко:

 • Болезаспокійливий ефект.
 • Тонізуючий ефект.
 • Розслаблююча дія.
 • Активізація захисних сил організму.
 • Зняття запального процесу.
 • Збільшення циркуляції крові в органах та тканинах.

Лікарі рекомендують використовувати голчастий іплікатор у поєднанні з традиційними методами лікування, адже при застосуванні Ляпка можна скоротити тривалість прийому медикаментозних препаратів.

Аплікатор Ляпко – зони впливу

Перед початком лікувальних процедур за допомогою аплікаційного пристрою слід ознайомитись із зонами, на які слід прикладати пристрій для досягнення максимального терапевтичного ефекту.
Зони, на які прилагоджують аплікатор Ляпко умовно поділені на – основну – вона розташована вздовж хребта та додаткові – розташовані по всьому тілу (див. схему)

 

Час лікувальної процедури залежить від очікуваного ефекту та тяжкості захворювання:

Від 5 до 15 хвилин достатньо для підняття тонусу, настрою, поліпшення загального самопочуття, зняття гострого больового симптому.

Від 15 до 25 хвилин необхідно для розслаблення, зняття нервової напруги та стресу, для заспокійливого впливу та нормалізації сну.

Для терапії хронічних захворювань застосовувати килимок Ляпко слід від 30 хв. и більше.

Аплікатор Ляпко: офіційна інструкція із застосування.

Проводити процедуру за допомогою масажного аплікаційного пристрою Ляпко можна пасивним (масажні килимки, пояси, устілки, стрічки) та активним (валик, масажний м'яч) методом.

Для лікування остеохондрозу (шийного, грудного) рекомендовано використовувати килимок Ляпко у зоні хребта. Слід розташувати аплікатор на підлозі, або іншій рівній поверхні. Зони впливу: плечовий пояс, хребет, поперек.

При остеохондрозі поперекового відділу зручнішим буде носіння іплікатора Ляпко-килимок закріплюється навколо спини за допомогою еластичного пояса або медичного бинта.

Для лікування мігрені, головного болю, вегето-судинної дистонії найкраще килимок Ляпко невеликого розміру. Прикладайте виріб на зону шиї біля основи черепа на 10-15 хвилин кілька разів на день.

Для боротьби з жировими відкладеннями, целюлітом, проблемами зі шкірою, масажу обличчя, при варикозній хворобі на ногах зручніше використовувати масажний валик Ляпко.

Протипоказання щодо використання голчастого аплікатора Ляпко є:

 • інфекційні захворювання;
 • травми шкіри у зоні застосування;
 • тяжкі хвороби серця;
 • онкозахворювання;
 • гіпертермія;
 • післяопераційний період;
 • гнійнички, фурункули на шкірі.

 

Важливі рекомендації щодо застосування аплікатора Ляпко

Під час лікувальної процедури за допомогою іплікатора у людини з'являється відчуття тепла, що розливається спочатку в зоні впливу, а потім і по всьому тілу. Будь-який дискомфорт говорить про неправильність використання аплікатора Ляпко. Причиною неприємних відчуттів є неправильне положення, сповзання аплікатора, нерівномірний розподіл навантаження, внаслідок чого голки аплікатора дряпають та травмують шкіру. У такому разі процедуру слід негайно припинити та повторити наступного дня. При підвищеній чутливості шкірного покриву оберіть масажний килимок Ляпко з великим кроком голок.

Зверніть увагу! Аплікаційні пристрої безпосередньо стикаються зі шкірою, тому пристрій є засобом для індивідуального користування. Щоб запобігти інфікуванню та передачі хвороб перед передачею іплікатора в користування іншій людині, проведіть ретельну обробку акупунктурного пристрою Ляпко за допомогою дезінфікуючих засобів.

 

Часто задаваемые вопросы про аппликаторы Ляпко

⭐ Как правильно пользоваться аппликатором Ляпко?

Врачи рекомендуют использовать игольчатый иппликатор в сочетании с традиционными методами лечения, ведь при применении устройства Ляпко можно сократить длительность приема медикаментозных препаратов.

???? На какие зоны воздействует аппликатор Ляпко?

Зоны, на которые прилаживают аппликатор Ляпко условно разделены на – основную – она расположена вдоль позвоночника и дополнительные – расположены по всему телу (см. схему)

❓ Какие Типы Аппликаторов Ляпко Есть В Наличии?

В Магазине Медика Есть Такие Типы Аппликаторов Ляпко - Коврики ???? Валики ???? Пояса ???? Стельки
Можливо Вас зацікавить:
Особливості вибору інвалідного візка
Як правильно підібрати пахвові милиці
Як вибрати компресійний трикотаж при варикозі
Як позбутися болю у спині за допомогою інверсійної терапії?
Як правильно вибрати пульсоксиметр?
Аплікатор Кузнєцова – інструкція із застосування