Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Пупкові

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
2відгука

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Бандаж пупковий протигрижови

1відгук

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Протигрижовий бандаж
Призначення: Підтримуючий бандаж, пупковий корсет, для грижі, післяопераційний

Виробник: Україна
Тип: Бандаж пупковий грижовий

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Дитячий пупковий бандаж

Виробник: Реабілітімед (Україна)
Тип: Корсет протигрижовий
Призначення: Підтримуючий бандаж, корсет, післяопераційний, пупковий, для грижі

Виробник: Aurafix (Туреччина)
Тип: Пупковий бандаж
Призначення: Підтримуючий бандаж, корсет, протигрижові, пупковий

Виробник: Трівес (Росія)
Тип: Пупковий бандаж
Призначення: Післяопераційний, для грижі

Виробник: Трівес (Росія)
Тип: Пупковий бандаж
Призначення: Післяопераційний, для грижі

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Пупковий дитячий бандаж

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Гомілковостопний бандаж сильної фіксації OH-914 з гелевими вставками

Очень благодарна за помощь в выборе голеностопного бандажа ОН 914, желаю Вашей фирме процветания и всем сотрудникам компании крепкого здоровья

17.12.21
Ортопедичний корсет поперековий EB-510

Корсет качественный, носится и стирается хорошо.Брали мужу, т.к. часто приходится грузить тяжёлое..Результатом довольны.

14.09.21
Бандаж для голеностопа Тип 415

Спасибо большое,Вам за такой выбор товаров и доступные цены

14.09.21
Бандаж для підтримки жіночих органів (матки) Т 128

Для размера ХL 100-110 бандаж не удобный вырезы по краю штанишек очень большие и не захватывают живот.Лямки сзади пришиты неудобно ,они идут с боков , а не по центру ,как показывали в рекламе.Я не довольна этой покупкой. Не знаю, попробую перешивать. В общем не то ,что ожидала!

01.07.21

Практично кожній людині відомо, що є пупкова грижа. Але мало кому відомо, звідки вона береться. Дане захворювання часто зустрічається у дорослих людей, частіше у жінок. Часто воно розвивається у тих випадках, коли слабшають пупкове кільце та передня черевна стінка або сильно збільшується внутрішньочеревний тиск. При комбінації цих двох факторів недуга особливо небезпечна.

Бандажі при пупковій грижі утримують у зміцненій позиції м'язи живота підтримки внутрішніх органів. Їх застосовують у профілактичних та терапевтичних цілях, і вони дають відмінні результати.

Як діють пупкові бандажі

Подібні пристрої натискають на зону пупка. В результаті випинання грижі не виходить за межі очеревини. При регулярному використанні таких поясів для пупкової грижі підвищується мінімальна напруга м'язів передньої стінки черевної порожнини, що перешкоджає виведенню через неї грижового мішка. Внаслідок носіння бандажа, правильно розосереджується тиск у пупковій, а отже, зводиться до мінімуму ризик прогресування загострень – наприклад, обмеження грижі.
Пупкові бандажі запобігають виникненню грижового мішка в тілі хворого. Їх також застосовують при ослабленні, розтягування черевних м'язів.

Коли призначають спеціальний пояс для пупкової грижі

Грижі здатні викликати утиск - це дуже небезпечно. Спровокувати виникнення пупкової грижі можуть бути великі фізичні навантаження, сильний кашель, через який напружуються м'язи живота. У результаті скорочується пупкове кільце, стискаючи частки внутрішніх органів, що знаходяться в ньому. При цьому людина відчуває гострий біль. У тканинах із порушеним кровообігом відбувається відмирання. Тоді вихід із положення один – висічення грижі.

Отже, головне показання для використання бандажів для пупкової грижі – наявність пупкової грижі. Також їх застосовують у післяопераційний період. Цей спосіб гарантує такі результати:

• попередження подальших ускладнень;
формування додаткової підтримки м'язів живота;
• зменшення вираженого болю;
• виключення повторного утворення грижі.

Особливо важливо застосовувати бандажі при пупковій грижі людям із зайвою вагою, тому що великий відвислий живіт послаблює м'язи, а це створює ризик розвитку грижі та ущемлення її. Іноді такі пристрої корисно носити для профілактики. Більшою мірою це стосується чоловіків. При тяжкій фізичній роботі або складних вправах навантаження на живіт помітно збільшується і може спричинити утворення грижі. У цих випадках пупкові бандажі не допустять защемлення та не дадуть можливості зростання пупкової грижі.

Характеристика бандажів при пупковій грижі

Ці підтримуючі пов'язки виготовляють із приємних на дотик тканин, що не викликають подразнення шкіри. Головні вимоги до них: вони повинні бути м'якими та щільними, тому що їх функція – забезпечувати міцну фіксацію.

Пупкові бандажі повинні відповідати таким якостям:

• вони мають бути приховані під одягом;
• не повинні обмежувати рухи;
• матеріал виготовлення має бути гігроскопічним.

Пупкові бандажі мають ребра жорсткості, тому не деформуються при носінні. Кожен пояс має спеціальний аплікатор, який при надяганні накладається на пупок.

Важливо правильно вибрати застібку. Найчастіше це буває стрічка-липучка. Але можуть бути кнопки, гачки, шнурування та ін. Застібка не повинна заважати рухатися, дратувати шкіру.

Пупкові бандажі великих розмірів для міцнішої фіксації повинні мати додаткові вставки. Іноді доводиться робити індивідуальні замовлення виготовлення пояса.