Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Производитель
Цена
 - 
 грн

Дарсонваль Корона

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
2отзыва

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

1отзыв

Производитель: Новатор(Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

1отзыв

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Приспособление Уфит-В

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
4 користувача вже оцінили | Оцінка: 4.8 из 5
Відгуки про товари
Дарсонваль Корона прибор для дарсонвализации

Первый раз дарсонваль «Корона» мне порекомендовали знакомые, увидев мое проблемное лицо. Я не очень понимала, что это и достаточно скептически отнеслась к совету. Примерно через пол года, мой косметолог также посоветовала приобрести дарсонваль Корона, для домашнего использования. Сейчас по прошествии нескольких месяцев применения на утро после применения поры значительно сужаются, новых высыпаний нет, так что процессом довольна.

24.04.17
Дарсонваль КОРОНА-5 в сумке

Много читала ранее про Дарсонваль и его положительный эффект, но все не решалась попробовать на себе. Моя подруга много лет с периодичностью им пользуется, использует в основном только для волос и результатом довольна. Имея проблему с выпадением волос, решилась все-таки на данную покупку. Приобрела набор с сумочкой, что очень удобно как для хранения, так и для транспортировки. Возможно это сила внушения, но результат я увидела после прохождения первого курса - волосы действительно стали меньше выпадать.

18.04.17
Дарсонваль Корона подарочный, в сумке

Посещение больницы всегда вызывает у меня негативные эмоции, но временами все равно каждому приходиться обращаться к врачу. Купила себе дарсонваль и теперь хотя бы не нужно ходить на процедуры. Это отличный прибор. Он позволяет мне избавиться от насморка и облегчить дыхание. У меня с этим частые проблемы, поэтому он действительно меня спасает.

21.03.17
Дарсонваль Корона прибор для дарсонвализации

Добрый день. Дарсонваль - это для меня палочка-выручалочка!Лечила им грибок на пальце - все как рукой сняло, не ожидала таких результатов.Еще когда муж заболел простудой, тоже решили попробовать.У свекрови проблема с варикозными заболеваниями, так что подарок для нее уже знаю) :lol:

24.07.13

Що таке Дарсонваль?

Більшість із нас не знають таких важливих слів, як Дарсонваль та дарсонвалізація. Вперше поняття з'явилося ще 1851 року. Його засновник французький фізіолог Жак Арсен д`Арсонваль. Він виявив позитивний вплив струму на організм людини. Майже все своє життя він присвятив вивчення цього явища.

В наш час з апаратом для дарсонвалізації практикує багато медичних закладів. Крім того, він використовується і в косметичних цілях. Деякі, знають цю як ту, яку виконують тільки в салоні. Але вже цей портативний апарат ви можете купити в нашому магазині. Його вартість приємно вас здивує, а результат не забариться.

Навіщо безглуздо витрачати гроші на дорогі салони, якщо красу та здоров'я можна підтримувати, не виходячи із дому. При цьому допомагати не тільки собі, а й своїм рідним та близьким. Хіба вони не заслуговують теж бути доглянутими та здоровими?

Застосування апарату для дарсонвалізації

Цим апаратом можна лікувати внутрішні органи, нервову систему, застосовувати у хірургії та багатьох інших галузях медицини. При сильних болях апарат знижує її силу. Шкіра отримує велику кількість кисню, від чого вона стає більш красивою та рівною. Багато жінок, що вдаються до цього, для продовження своєї молодості та краси.

З його допомогою зморшки зникають, а колір обличчя стає матовим та здоровим.

Використання Дарсонваля на голові сприяє зникненню безсоння, підняття життєвого тонусу і зняття втоми.

При використанні апарату на будь-які ділянки тіла, спостерігається підвищення кровообігу, зниження больових відчуттів та підвищення працездатності. Апарат Дарсонваля сприяє кращому обміну речовин, а відтак і схуднення. Часто після проходження кількох сеансів зникають запалення та гинуть бактерії. З її допомогою проводять дарсонвалізацію століття, голови, носа, вуха, суглобів, рук та інших частин тіла.

Електричні імпульси діють як на поверхню шкіри, а проникає глибоко у тканини. Максимальна сила струму не перевищує 20 мікроампер.

Дуже корисний прилад і для людей із підвищеною пітливістю. Він нормалізує роботу потових залоз. При необхідності з апаратом можливе як лікування, так і профілактика проблем.
Користуватися апаратом для дарсонвалізації можна багатьом. Для досягнення позитивного результату рекомендується проходити цілий курс. Один чи два сеанси майже не покажуть жодної динаміки. Але все-таки, перед застосуванням, бажано проконсультуватися з лікарем. Краще це буде людина, яка знається на фізіотерапії. З ним можна обговорити та підібрати інтенсивність та методи використання такого приладу.

Перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію. Слід пам'ятати, що вплив навіть невисокої напруги на тканині призводить організм до стресового стану.

Купити дарсонваль за доступною ціною Ви можете у нашому інтернет-магазині, або замовити доставку по всій Україні.