Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Производитель
Цена
 - 
 грн

Дарсонваль

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
2отзыва

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

1отзыв

Производитель: Новатор(Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

1отзыв

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Приспособление Уфит-В

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Дарсонваль Корона

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля ректальная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля десенная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля вагинальная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля грибовидная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля ректальная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля для голени

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля шейная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля грибовидная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля поясничная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля ушная

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Насадка для дарсонваля гребешковая

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
7 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.3 из 5
Відгуки про товари
Дарсонваль Корона прибор для дарсонвализации

Первый раз дарсонваль «Корона» мне порекомендовали знакомые, увидев мое проблемное лицо. Я не очень понимала, что это и достаточно скептически отнеслась к совету. Примерно через пол года, мой косметолог также посоветовала приобрести дарсонваль Корона, для домашнего использования. Сейчас по прошествии нескольких месяцев применения на утро после применения поры значительно сужаются, новых высыпаний нет, так что процессом довольна.

24.04.17
Дарсонваль КОРОНА-5 в сумке

Много читала ранее про Дарсонваль и его положительный эффект, но все не решалась попробовать на себе. Моя подруга много лет с периодичностью им пользуется, использует в основном только для волос и результатом довольна. Имея проблему с выпадением волос, решилась все-таки на данную покупку. Приобрела набор с сумочкой, что очень удобно как для хранения, так и для транспортировки. Возможно это сила внушения, но результат я увидела после прохождения первого курса - волосы действительно стали меньше выпадать.

18.04.17
Дарсонваль Корона подарочный, в сумке

Посещение больницы всегда вызывает у меня негативные эмоции, но временами все равно каждому приходиться обращаться к врачу. Купила себе дарсонваль и теперь хотя бы не нужно ходить на процедуры. Это отличный прибор. Он позволяет мне избавиться от насморка и облегчить дыхание. У меня с этим частые проблемы, поэтому он действительно меня спасает.

21.03.17
Дарсонваль Корона прибор для дарсонвализации

Добрый день. Дарсонваль - это для меня палочка-выручалочка!Лечила им грибок на пальце - все как рукой сняло, не ожидала таких результатов.Еще когда муж заболел простудой, тоже решили попробовать.У свекрови проблема с варикозными заболеваниями, так что подарок для нее уже знаю) :lol:

24.07.13

Дарсонваль: принцип дії та рекомендації щодо застосування

Фізіотерапевтичні процедури за допомогою Дарсонваля, засновані на дії змінного струму з високою частотою і невеликою силою застосовуються давно. Позитивна дія високочастотних розрядів набула широкого застосування в лікуванні різних недуг. Навіть за радянських часів жоден кабінет фізіотерапії не обходився без дарсонвалізації.

Сьогодні апарат Дарсонваль для комплексної електротерапії доступний у форматі невеликого пристрою для домашнього вжитку. Будь-який споживач може підібрати та купити потрібну модель у Києві або іншому великому мегаполісі України за цілком прийнятною ціною.

Що являє собою Дарсонваль і навіщо він потрібний?

Дарсонваль – апарат для фізіотерапевтичного лікування на основі високочастотної електротерапії. За допомогою струмів високої частоти прилад сприяє покращенню кровообігу, розширенню капілярів та зменшенню спазмування м'язів.

Точковий вплив Дарсонваля на шкірний покрив зменшує больові відчуття, відновлює пружність шкіри та зменшує запалення. Найголовніше те, що дарсонвалізація позитивно впливає на мікроциркуляцію крові, тим самим забезпечує кровоприплив до внутрішніх органів, які недоотримують харчування та кисень через тромбозу судин.

У сучасній медицині Дарсонваль активно використовується косметологами, фахівцями у галузі трихології та дерматології. Електроімпульсивні реакції застосовуються для мінімізації зморшок, активізації росту волосся, для профілактики різноманітних захворювань ніг та суглобів.

Дарсонваль для волосся

З віком кровоносні судини втрачають свої пропускні можливості, і внутрішні органи позбавляються необхідного обсягу поживних компонентів. Особливо цей негативний факт стосується найуразливіших частин тіла, наприклад, волосяних цибулин.

При впливі на ділянки голови Дарсонвалем для волосся активізується кровоприплив і до волосяних фолікулів надходить більше кисню, що поліпшує ріст пасм. Тому пристрій буде актуальним за умови:

 • Локальне або повне облисіння.
 • Недостатньо швидкого зростання волосся.
 • Виникнення рубців на шкірі голови.
 • Алергічні реакції, свербіння та надмірна жирність шкіри.

Важливо враховувати, що модель волосся впливає саме на шкірний покрив. Нормалізація зростання пасм відбувається за рахунок оздоровлення цибулин. Втратили активність волосяні фолікули отримують стимул у вигляді електричних імпульсів за допомогою дарсонваля і замінюють волосся, що випало.

Електротерапія для волосся в комплексі із лікувальними засобами покращує стан шкіри голови. В результаті пацієнти відзначають швидший темп оновлення волосся на ділянках, що облисіли.

Завдяки наявності у дарсонваля дезінфікуючого ефекту електроімпульсна терапевтика для волосся рекомендована пацієнтам із порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи. В результаті реакцій електричних імпульсів зменшується кількість жирових прошарків, покращується кровоприплив, і волосся росте швидше.

Дарсонваль для обличчя

Застосування Дарсонваля сприятливо впливає на шкіру обличчя. Завдяки застосуванню струму високої частоти клітини обличчя краще насичуються киснем, та покращується загальний тонус шкірного покриву.

Для особи рекомендується проводити щонайменше 10-12 сеансів, кожен по 10-15 хв. Фізіотерапія для особи, заснована на дії високочастотного струму, сприяє:

 • Розгладжування невеликих зморшок обличчя.
 • Оздоровлення шкіри обличчя.
 • Усунення вугрової висипки.
 • Регенерації тканин після порізів, синців чи пухлин.

Технічно дарсонваль застосовують у методиках для обличчя:

 • Контактний спосіб ґрунтується на дотику електрода з ділянками шкіри обличчя. Ця методика найпопулярніша. Прямий контакт дозволяє зменшити больові відчуття та зняти спазмування м'язів обличчя.
 • Дистанційний метод має на увазі вплив електрода на частину тіла з невеликої відстані – 2,3 мм. При такому способі проведення лікувальних маніпуляцій особи робота пристрою супроводжуються характерним потріскуванням електричних розрядів. Через війну активуються клітини, прискорюється метаболізм і поліпшується стан шкіри обличчя.

Прилад дозволяє прибрати запалення, прищі, зменшити свербіж при алергічних реакціях та впоратися з проблемами післяопераційних пластичних операцій.

Дарсонваль для ніг?

Дарсонваль чудовий засіб для профілактики венозних патологій та усунення початкових стадій варикозу ніг. Завдяки електричним розрядам розширюються капіляри, збільшується просвіт судин та зменшується спазмування м'язового каркасу.

З поверхневого шару шкіри зникають дрібні вкраплення, розгладжуються затверділі ділянки, зменшуються неестетичні плями. Крім поліпшення кровообігу підшкірних шарах ніг відбувається прискорене розщеплення жирів і прискорюється метаболізм. У результаті зовнішній вигляд ніг ставати здоровим, а шкіра набуває пружності та молодості.

Курси електроімпульсної терапії для ніг рекомендується проводити з поступовим збільшенням тривалості терапії:

 • Перший етап 5-10 хвилин, наступні можна збільшити до 20-30 хвилин.
 • Дарсонваль для ніг слід чергувати через день протягом 14-16 днів.
 • Рекомендована перерва між курсами 15-20 днів.

Результат від застосування дарсонвалю краще, якщо поєднувати маніпуляції для ніг зі зм'якшуючими мазями та косметичними засобами: під впливом заряджених іонів діючі компоненти препаратів краще проникають у тканини та краще засвоюються.

Дарсонваль для суглобів

Фізіотерапія на основі заряджених часток із високою частотою чудово знімає м'язове спазмування. За радянських часів у всіх санаторіях можна було пройти курс електрофорезу для суглобів, основу якого закладено принцип електричних імпульсів. Сьогодні Дарсонваль для суглобів дозволяє досягти кращого результату навіть у домашніх умовах.

Разом з покращенням тонусу судин Дарсонваль дозволяє:

 • Купірувати больовий синдром. Це особливо актуально за патології міжхребцевих дисків: остеохондроз, сколіоз, протрузії. При цих захворюваннях складно досягти зменшення патологічних змін, при цьому важливо застосовувати знеболювання, інакше наслідки хвороби переростуть у хронічну форму.
 • Зменшити подразнення.
 • Поліпшити рухливість суглобів.
 • Зменшити набряклість у суглобових тканин.
 • Підвищити стабільність та еластичність суглобів.

Дарсонваль допомагає у лікуванні артрозу суглобів, патологіях опорно-рухового апарату, хворобах хребта, усуненні післяопераційних ускладнень на суглобах.

Дарсонваль для носа

Дарсонваль довів свою ефективність у комплексній терапії з профілактики риніту, хронічного нежитю та інших захворювань гайморових пазух. Важливо, що з правильному використанні приладу немає ніяких побічних реакцій і звикання.

Процедури для носа проводять з використанням грибоподібної та носової насадки:

Грибовидний електрод використовується для дарсонвалізації біля носових складок. Методом контактної терапії, насадку переміщують по всій довжині носа: від перенісся до кінчика носа та початку щік. Для зовнішньої частини носа один підхід триває трохи більше 5-10 хвилин.
Для усунення запалень гайморових пазух носовим електродом проводять у самій порожнині носа. При цьому рекомендують глибоко вдихати озоноване повітря для дезінфекції слизової оболонки носа. Процедури носа повинні проводитися не більше 2-3 хвилин на кожну пазуху.

Після проведення процедури рекомендується накласти протизапальний крем та прокапати порожнини носа пом'якшувальними засобами (наприклад, «Нісоль»). Стандартний курс терапії для носа триває 9-13 підходів, залежно від індивідуальної переносимості та характеру запалення кількість сеансів можна збільшити вдвічі.

Історія створення дарсонвалю

Названий на честь свого творця прилад Дарсонваль дав назву і методам на тіло людини електричним струмом – дарсонвалізацією. Це широко застосовується у медицині, зокрема і косметичної.

В основі цього методу лежить використання струмів високої частоти - від 110 кГц до 440, малої сили близько 0,01 мА. Імпульси струму впливають на шкіру за допомогою електрода зі скла у вакуумі. При цьому покращується мікроциркуляція, оскільки відбувається миттєвий спазм судин, що, у свою чергу, викликає посилений рух крові.

Найбільш ефективна дарсонвалізація при лікуванні застійних явищ, наприклад, у венах: підвищується еластичність судин, пропадає застій венозної крові, знімається набряклість.
Прилад надає позитивний вплив на рецептори болю, значно знижуючи до зовнішніх подразників їх чутливість, що наділяє апарат яскраво вираженою знеболювальною та протисвербіжною дією. Завдяки тому, що мікроциркуляція покращується – відбувається прискорення у підшкірному жировому шарі – всіх біохімічних процесів, дерма наповнюється киснем.

Проводити процес дарсонвалізації можна в різних режимах:

- «іскровий» розряд – виділяє озон, що пояснює високу бактерицидну дію приладу. Проведення цієї процедури як завершального етапу механічного очищення обличчя дозволяє уникнути запалення та почервоніння шкіри. Відбувається її стерилізація окислами озону, а у випадках акне та висипань гнійників - ще й підсушування. Також активізуються клітини волосяних цибулин, що дозволяє застосовувати прилад з метою зміцнити волосся та покращити його зростання. Після отриманих розрядів прокидаються й ті цибулини, які раніше «спали». Все це робить актуальним використання апарату Дарсонваля при лікуванні облисіння (алопеції) та з метою відновлення покриву волосся.

- «тихий» розряд – дозволяє підвищити тургор, зменшує ті, що вже з'явилися, і не допускає утворення нових зморшок.

Регулярне застосування приладу дозволяє:
- привести до норми виділення сальних залоз при жирній шкірі.
- відновити водно-жировий баланс і позбутися целюліту.
- боротися з варикозними відхиленнями, видалити зірочки судин при його використанні в косметології за рахунок покращення процесу кровообігу.

Завдяки тому, що струм приладу Дарсонваль Корона активізує всі обмінні процеси - його можна рекомендувати до застосування в косметології - для кращого проникнення в дерму лікувальних та косметичних засобів. Метод застосування може бути як загальним, і місцевим.