Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Цена
 - 
 грн
Гарантия

Электропростыни

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1отзыв

Производитель: КЕТ (Турция)
Тип:Электропростынь

1отзыв

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроматрас

1отзыв

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроматрас

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроматрас

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроматрас

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроматрас

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроодеяло

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроодеяло

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электропростынь

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электропростынь

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электропростынь

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электропростынь

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электропростынь

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроодеяло

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроодеяло

3отзыва

Производитель: КЕТ (Турция)
Тип: Электропростынь

Производитель: КЕТ (Турция)
Тип: Электропростынь

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электроматрас

Производитель: Beurer (Германия)
Тип: Электрогрелка

Производитель: Ridni Home
Тип: Электроодеяло
Размер: 180x130 см

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
8 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.5 из 5
Відгуки про товари
Электропростынь UB 30

Сьогодні отримала цю грілку, купувала мамі на подарунок. Із плюсів добротна коробка, саме простирадло приємне на дотик і є регулятор температури. Мінуси - кусюча ціна.

18.11.21
Электроматрас TS 23

Германия есть Германия, берешь в руки и чувствуешь вещь! Качество на высшем уровне, покупкой довольна на все 100% Магазину спасибо за консультацию и быструю доставку

18.11.21
Электрическая грелка (3 в 1) ЕГ 4/220

Брал матери для ног.. Греет хорошо. Материал хлопок, приятный к телу.

10.11.21
Солевая грелка Маска

Увидала маску у подруги, до этого даже и не догадывалась, что такое существует) Очень и очень крутая штука, за неделю использования заметила существенное улучшение кожи. Не пойму до конца как она действует, но даже сон улучшился) Раньше без патчей под глаза вообще не обходилась, а сейчас уже неделю как встаю без отеков. Плюсы: *прошли мешки под глазами и уменьшилась отечность *улучшилось состояние кожи в целом *расслабляет глаза после рабочего дня за компьютером *быстрее впитываются кремы и маски Минусы: *нужно лежать с маской по 30 минут

04.12.18

Сьогодні простирадла з підігрівом набули широкого поширення. Даний засіб дозволяє зігрітися в холодну погоду, навіть якщо у квартирі все ще не включили опалення. Вона підходить для лежачих хворих, просто для звичайного використання під час холодів. Електропростирадло працює за простим принципом - воно за допомогою нагрівальних елементів підтримує задану температуру, і передає тепло людині. Таке простирадло з підігрівом сьогодні виготовляється з інноваційних матеріалів, які забезпечують максимальну безпеку користувача, а також можливість вибору температурних режимів.

Нерідко медтехніка з підігрівом не відрізняється практично нічим на вигляд від звичайних простирадл. Однак цей засіб працює від електричної мережі та оснащується спеціальним вимикачем. Розмір медтехніки підбирається індивідуально, тут можна знайти різні варіанти під різні розміри ліжка. Однак при виборі медтехніки з підігрівом потрібно враховувати, що обігрівати потрібно не всю площу, а лише ділянку, де знаходиться користувач. Тому доцільно вибрати електропростирадть трохи менше, ніж саме ліжко.

Важливо брати до уваги параметри безпеки медтехніки, які пропонує виробник. Такий засіб має працювати за низької напруги, яка безпечна для людини. Це гарантія, що у разі пошкодження виробу струм буде настільки слабким, що не зможе нашкодити людині. На відміну від старих варіантів медтехніки, які працювали від 110 В, сучасні працюють на напрузі не більше 24 В. Воно є повністю безпечним для людини навіть у разі ураження струмом.

Ціна медтехніки залежить від параметрів. Чим більше режимів роботи, тим дорожчий такий прилад. Великий асортимент електропростирадла в інтернет-магазинах, можна замовити доставку товарів по Україні. Багато аптеках Києва є такі засоби в наявності.

Особливості підбору електропростирадла

При виборі електропростирадла необхідно враховувати її температурний режим. Різні варіанти таких пристроїв припускають різні методики управління температурним режимом. Існують вироби, які автоматично вмикаються та вимикаються залежно від вибраного температурного режиму. А є електропростирадла, які розраховані на постійне нагрівання при натисканні на кнопку включення. Набагато зручнішими вважаються ті електропростирадла, які мають кілька режимів. Оскільки так можна більш точно та комфортно налаштувати роботу пристрою. Все керування відбувається за допомогою невеликого пульта, який знаходиться на дроті живлення. У деяких моделей цей провід оснащений підсвічуванням, що дуже зручно для керування електричною медтехнікою з підігрівом у нічний час.

Можна віддати перевагу моделям, які переносять прання в машинці або ручне прання. У таких моделей, як правило, провід живлення відключається разом із пультом управління. Більш зручно доглядати саме такі моделі, оскільки їх не потрібно чистити допомогою щітки або застилати поверх звичайним простирадлом. Адже вони підлягають звичайному пранню.

За розміром необхідно вибрати таку електропростирадло, щоб вона закривала основну частину ліжка. Однак немає сенсу обігрівати область, до якої не дістають ноги, а також область, де лежить подушка. Саме тому медтехніка може бути трохи меншою за розмір ліжка, в такому випадку її буде достатньо для хорошого обігріву користувача. Варто враховувати, що в більшості моделей електропростирадла краї не обігріваються. Як правило, залишають не більше 5 см із краю, в яких не розташований нагрівальний елемент. Цю частину можна заправляти під подушку або в ліжко.

Існують як полуторні простирадла з підігрівом, так і двоспальні.

Аналогічно режиму роботи електропростирадла, її розміру можна підібрати і забарвлення. Багато виробників пропонують широкий вибір таких виробів, тому можна підібрати під постільну білизну та електропростирадло.

При підборі зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлено електропростирадло і матеріал верху, який безпосередньо контактуватиме з тілом. Краще віддавати перевагу натуральним матеріалам, хоч у продажу є синтетичні. Найчастіше виробники використовують бавовну для пошиття такої медтехніки. Цей матеріал не викликає алергію, добре дихає. Основним недоліком бавовняного електропростирадла буде його швидке забруднення, оскільки даний матеріал дуже легко вбирає вологу і разом з нею різні частинки пилу та забруднень.

Синтетичний матеріал менш неприємний тілу, проте більш практичний у плані забруднення та догляду.

Рекомендації з експлуатації електро простирадлом

При експлуатації електропростирадла необхідно дотримуватися простих правил, які допоможуть зберегти працездатність на тривалий час:

  • Застилати медтехніку нижче за рівень подушок.
  • Після прання дочекатися повного висихання електропростирадла, тільки після цього вмикати його.
  • Не прати простирадло з підігрівом, якщо воно не призначене для цього, і виробник не передбачив таку можливість в інструкції.
  • Використовувати електропростирадло відповідно до інструкції виробника.
  • Не використовувати пошкоджене простирадло з підігрівом, а також виріб із супроводами на елементах живлення та пульті керування.

Після покупки електропростирадла важливо визначитися з варіантом режиму роботи. Найчастіше виробник передбачає можливість задати певну температуру, яку медтехніка автоматично підтримуватиме протягом усього часу роботи. Також є варіанти приладів з автовимкненням. Що зручно для увімкнення перед сном. У такому випадку виріб самостійно відключається вже після декількох годин роботи, і не потрібно буде прокидатися серед ночі, щоб зробити це вручну.

Якщо плануєте купити недорогий варіант електропростирадла, яку не можна прати, краще віддати перевагу синтетичному матеріалу. Синтетичні матеріали набагато простіше піддаються чищенню за допомогою різних щіток та хімічних сполук. У той же час вони менш забруднюються. Відповідно, такий виріб доведеться прати набагато рідше, ніж звичайні бавовняні простирадла.

Якщо ж у вас є алергія на синтетику або схильність до алергічних реакцій на різні матеріали, то бавовняне простирадло з підігрівом буде найбільш оптимальним рішенням для вас. Такий виріб доведеться прати дещо частіше, ніж синтетичне нагрівальне електропростирадло.

Електропростирадла - постільна приналежність з підігрівом. В ідеалі, електричне простирадло має прогріватися за 5-10 хвилин, і, бути як мінімум двох режимних: перший – швидкий нагрівання до 55°C, другий – підтримання оптимальної температури в межах 40°C. За такої температури людині в ліжку тепло і комфортно.

Більшість виробів, що надходять у продаж, оснащені автоматичним відключенням, їм не страшна вологість, тому їх часто застосовують не за розпорядженням: сушать матраци, простирадла, подушки тощо.
І

ноді, в магазинах Києва зустрічаються електричні простирадла, що працюють у постійному режимі, але з метою безпеки краще купити виріб з регулюванням.

Переваги електропростирадла

Окрім теплого ліжка вам гарантовано лікувальний ефект:
• стимулювання кровообігу;
• покращення процесів обміну;
• зняття внутрішнього ознобу;
• розслаблення м'язів;
• захист від застуди;
• усунення стресу;
• зняття болю у суглобах, м'язах.
• одержання розслаблюючої дії.

Застереження!
Незважаючи на перелік переваг, є ряд захворювань, при яких прогрівання не рекомендуються.

Лікарі забороняють прогрівання новоутворень! У чоловіків, наприклад, аденома простати, у жінок – міома. Пацієнтам, які страждають на захворювання вен (варикозне розширення), краще утриматися від використання електропростирадла.

Розміри електропростирадла

Підбираються електропростирадла по матрацу. Слід звернути увагу, що не раціонально обігрівати всю площу спального місця. Напевно, потрібно відняти краї ліжка та площу в області голови, таким чином розміри зменшаться, а ціна товару знизиться.

З якого матеріалу виготовляють електропростирадла?

Здоровий сон залежить від матеріалу постільної білизни. Найкращою тканиною для будь-якого простирадла вважається бавовна або льон, а найпростішими у догляді і стійкими до зносу є полікоттон і фліс. Заздалегідь поцікавтеся рекомендаціями щодо догляду. Чи дозволяється прання машинним способом, надалі це полегшить чищення і позбавить зайвих проблем.

Вибираємо електропростирадло

Пошук виробу почніть з вивчення характеристик та рекомендацій виробника по догляду за електричним простирадлом. Це впливає на вартість, зручність під час користування.

На що слід звертати увагу:
• Мережеве напруження: 220-230 В.;
• Потужність: від 33 до 150 Вт. (пов'язана із розміром);
• Форма: килимок, простирадло або валик;
• Наявність автоматики (термостат);
• Кріплення, якщо ця функція потребує.

Простирадло з електричним обігрівом має електронний покажчик. Робоче положення – індикатор світиться. При відключенні підігрівач ще близько години зберігає тепло. У комплект деяких пристроїв входить: знімний чохол, просочений пахощами. Купити таке простирадло – забезпечити себе теплом, що відновлює організм. Інтернет-магазин надійне місце. Підбирайте, замовляйте, доставлять у будь-який регіон України.