Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн
Метод виміру
Кількість тест смужок у стартовому наборі
Кодування
Калібрування
Упаковка, шт.
Гарантія

Глюкометри та витратні матеріали Accu-Chek (Германия)

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Упаковка, шт .: 50

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Тип: Глюкометр
Метод вимірювання: Оптичний
Кодування: Безкодові
Калібрування: По плазмі

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Упаковка, шт .: 50

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Упаковка, шт .: 50

Глюкометр Accu-Chek Performa
Глюкометр Accu-Chek Performa
нема в наявності

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Тип: Глюкометр
Метод вимірювання: Електрохімічний
Кодування: Чіп
Калібрування: По плазмі

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Тест-смужки Contour TS (50 шт)

Данные тест-полоски подходят только для глюкометра Bayer Contour TS, прибора для определения сахара в крови. Удобны для меня тем, что хранятся в пластиковой коробочке, которая плотно закрывается. Они здорово помогают, каждый раз не побегаешь в больницу, а так хотя бы приближенные к истине результаты.

08.05.17
Тест смужки FreeStyle Optium 50 шт

У моей жены после рождения ребенка развился сахарный диабет. Теперь ей приходится с этим жить, бороться, и контролировать болезнь. Для того, что бы контролировать уровень сахара в крови, необходим такой аппарат, как глюкометр. И часто приходится докупать тест полоски. Удовольствие не дешевое, а что делать. Качество этих нас вполне устраивает.

18.04.17
Глюкометр Файнтест Преміум + 100 тест-смужок

Нужная вещь. Я думаю, что нет надобности описывать его функции. Диабетики все знают, что глюкометр необходим. Могу отметить что мне понравился прокалыватель, в котором регулируется глубина прокола. Поэтому не так больно прокалывать палец. Также, что мне захотелось написать, это благодарность продавцу и вежливым консультантам за быструю доставку товара и помощь в выборе.

12.01.17
Тест смужки Акку чек Active, 50 шт.

Я постоянно покупаю своему отцу Тест полоски Акку чек Aktive. Он пожилой человек и нуждается в постоянном контроле сахара в крови. Сам он не разбирается, что надо покупать, а мне удобно делать такие покупки через интернет. Это быстро, продавец надежный и мне не надо терять время бегать по аптекам. Здесь они всегда в наличии.

11.01.17

Глюкометри та тест смужки Акку-Чек

Глюкометр Акку-чек - електронний вимірювач цукру в крові. Винахідником та виробником є ​​відома фармацевтична компанія діагностичного обладнання Roche Diagnostic (Hoffmann-La). Основні виробничі потужності розташовані у Великій Британії, Ірландії та Німеччині. Завершальний контроль якості проводять кваліфіковані фахівці країни-розробника, застосовуючи новітнє обладнання та технології.

У Німеччині виробляють тест-смужку акку-чек, там же вимірники комплектують та відправляють у продаж. Прилади цієї фірми відрізняються сучасним виглядом, невеликими розмірами, точністю вимірів, що виробляються, і вагою, яка становить, в середньому, 50 грам. Вони оснащені функцією пам'яті та маркування результатів проведених досліджень.

Комплект складається з вимірювача глюкози Active, Performa, десяти тест-смужок, пристрої для проколу пальця, десяти ланцетів (голки), чохла та інструкції (для України російською/українською мовами). Кожна модель може мати незначні зміни.
Які варіанти глюкометрів та смужок Accu-Chek існують?

При виборі варіанта глюкометра та тест-смужок до нього обов'язково необхідно враховувати низку вимог. Зокрема, слід орієнтуватися на частоту вимірювання рівня цукру в крові, тип діабету, а також необхідну точність досліджень. Витратні матеріали для різних видів глюкометрів також відрізняються за ціною, оскільки різні види приладів Аку-Чек мають різні типи датчиків. Чим більш чутливий і сучасний датчик, тим вища точність виміру. Проте вартість такого приладу буде вищою.

Великою популярністю користуються глюкометри Accu-Chek Active. Їх можна придбати як в інтернеті, так і в аптеці Києва чи іншого міста України. Особливістю приладів є висока точність, довговічність та доступність витратних матеріалів. Витратними матеріалами для таких глюкометрів є тест-смужки Accu-Chek. Вони продаються різними за розміром упаковками, мають різну ціну, залежно від типу вбудованого датчика в самому приладі.

Залежно від типу датчика в глюкометрі такі пристрої поділяються на такі типи:

  • Фотометричні.
  • Електрохімічні.
  • Кулонометричний.

Перший варіант глюкометра аку чек є найбільш доступним за ціною, купити його можна за найменшу ціну. Однак істотним недоліком даного засобу є крихкість, недовговічність і не найвища точність. Це пов'язано з типом встановленого датчика. У фотометричному глюкометрі Accu-Chek встановлено датчик, який реагує на рівень глюкози у крові за допомогою спеціального реагенту. Реагентом покриваються тест-смужки Accu-Chek Active або Performa. Як тільки тест-смужка Accu-Chek контактує з кров'ю, реагент усередині неї починає фарбувати смужку в інший колір. Інтенсивність забарвлення свідчить про високий рівень цукру. Фотометричний аналізатор у своїй аналізує вміст цукру залежно від зміни кольору смужки. Однак якщо фотометричний аналізатор виходить з ладу або скло на ньому каламутніє, то точність результатів сильно знижується. При покупці такого виробу варто враховувати вартість витратних матеріалів. Тест-смужки аку чек Active і Performa можна купити в будь-якій аптеці та будь-якому розмірі партії. Для проведення вимірювань необхідно також використовувати спеціальну ручку для проколу пальця та забору крові. Даний метод вимірювання вважається інвазивним та не підходить для дітей.

Електрохімічний Accu-Chek коштує набагато дорожче, оскільки він дозволяє виміряти рівень цукру в крові максимально точно за допомогою тест-смужок Active або Performa. Метод вимірювання також інвазивний, оскільки вимагає проколу пальця та забору венозної крові. Застосування фотометричного аналізатора Accu-Chek Performa менш точно порівняно із застосуванням електрохімічного. Все пов'язано з іншою технологією вимірювання рівня цукру в крові. Апарат електрохімічного типу працює спільно зі спеціальними тест-смужками Accu-Chek. В даному випадку тест-смужки покриті спеціальним реагентом, який вступає в реакцію з цукром та виділяє електричний струм. Датчик усередині глюкометра реагує на електричний струм на тест-смужці, та в залежності від його інтенсивності обчислює рівень цукру. Такий прилад Accu-Chek довговічніший, менш крихкий, а також показує більш точні результати в порівнянні з фотометричним глюкометром.

Тест-смужки на електрохімічний глюкометр мають дуже близьку вартість тестових смужок для фотометричного глюкометра. Однак якщо дослідження необхідно проводити занадто часто, то такі тест-смужки Performa, Active виробника Accu-Chek будуть обходитись досить дорого.

Щоб заощадити на використанні витратних матеріалів, можна одразу придбати якісний вимірник цукру у крові. Наприклад, можна використовувати апарат Accu-Chek, в основі якого лежить кулонометричний датчик. Використання даного типу дачка також дозволяє виміряти рівень цукру з допомогою вимірювання інтенсивності електричного струму, що у результаті зв'язку реагенту з цукром у крові пацієнта. Але потрібно враховувати, що у цього кошту вартість тестових смужок значно нижча. тест-смужки мають високу вартість, а також для проведення експериментів з ними потрібна мінімальна кількість крові. Відповідно, такий варіант глюкометра Accu-Chek Active можна використовувати як для дітей, так і для людей похилого віку. Дослідження хоч і інвазивне, проте прокол слід робити не глибоко. Застосування цього варіанта засобу дозволяє досягти високої точності вимірювань. Тому такий глюкометр Accu-Chek Performa буде найбільш вдалим варіантом при діабеті першого типу, коли необхідно вимірювати рівень цукру в крові кілька разів упродовж кожного дня. Вдасться істотно заощадити на вартості тест-смужок аку чек.

Особливості підбору глюкометра Accu-Chek Active та тест-смужок до нього

Щоб вибрати правильний варіант глюкометра Аккучек, а також тест-смужки до нього, потрібно орієнтуватися на бюджет. Якщо бюджет спочатку невеликий, то варто віддати перевагу фотометричному датчику. Але необхідно вкрай акуратно поводитися з цим засобом, а також проводити дослідження згідно з інструкцією виробника.

При застосуванні електричного датчика точність вимірювань значно вища. Це може бути важливо для того, щоб правильно дозувати інсулін у разі інсулінозалежного діабету. Відповідно, необхідно враховувати цей параметр. При частому застосуванні глюкометра аку чек краще віддати перевагу приладам з високою точністю. Хоча вартість при цьому буде значно вище, ніж у випадку з фотометричним датчиком.

Якщо не любите проводити інвазивні дослідження, а також доводиться занадто часто вимірювати рівень цукру, найбільш підходящим варіантом буде кулонометричний датчик. Оскільки цей прилад дає найточніші результати, найменш інвазивний, а його витратні матеріали має мінімальну вартість. Але за сам глюкометр Accu-Chek доведеться віддати чималу суму. Ціна може бути дещо нижчою в інтернет-магазині, ніж в аптеці. Також в інтернет-магазині значно ширший асортимент такої продукції. Попередньо рекомендується вивчати відгуки інших користувачів, щоб глюкометр Accu-Chek точно відповідав вашим потребам та бажанням.

Види глюкометрів Акку-Чек

Глюкометри Акку-Чек виробляють кілька видів, купити можна в будь-якій аптеці Києва. Відрізняються вони робочими параметрами, компактністю, обсягом оперативної пам'яті та вартістю. Кожна модель, по-своєму, проста і зручна у використанні. Гарантує мінімальні відхилення вимірів.

Для діабетиків електронні апарати аналізу крові вважаються життєво важливим приладом, оскільки уможливлюють у домашній обстановці самостійно проводити виміри рівня цукру. Інтернет магазин пропонує покупцям шість видів вимірювачів: Mobile, Active, Aviva, Performa Nano, Performa та Акку-Чек Go.

Велику популярність здобули: Акку-Чек Performa Nano та Active, обґрунтовано це їх малими розмірами та об'ємною пам'яттю. Слід зазначити, що ціна на смужки для наших громадян є високою, тому багато магазинів застосовують програму лояльності, яка дозволяє покупцям економити кошти при придбанні використовуваних товарів для глюкометрів торгового знака Акку-Чек.

Кодування та виробництво глюкометрів

Розширені можливості чіп-коду, який може контролювати та попереджати про прострочений час застосування тестуючих смужок. Ще він може оновлювати обумовлені програмою функції, і програмувати апарат новими значними змінами автоматично. Прилади можуть зберігати в пам'яті від 500 до 2000 вимірів, час і дати аналізів.

Тест смужки Active Performa виготовлені з екологічно чистих, якісних матеріалів. Компактні корпуси, живлення від батарей, після вироблення ресурсу легко замінити. Результати виводяться на РК-дисплеї, досить легко управляються та просто налаштовуються. Надійні чохли дозволяють без пошкоджень транспортувати, зручно зберігати.

Пацієнтам, з діагнозом цукровий діабет, фахівці рекомендують купити глюкометр Performa або Active виробництва фірми Roche Diagnostic – він наділений функціями вимірювання глюкози, холестерину та тригліцеридів. Своєчасне виявлення відхилень послужить сигналом до негайного лікування, і недопущення розвитку атеросклерозу.