Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн
Регулювання розміру частинок ліків
Гарантія

Інгалятори (небулайзери) Little Doctor (Сингапур)

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
9відгуків

Виробник: Little Doctor (Сінгапур)
Тип: Інгалятор компресорний
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Так
Регулювання розміру часток ліків: Та

1відгук

Виробник: Little Doctor (Сінгапур)
Тип: Інгалятор компресорний
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Так
Регулювання розміру часток ліків: Так

5відгуків

Виробник: Little Doctor (Сінгапур)
Тип: Інгалятор компресорний
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Так
Регулювання розміру часток ліків: Так

Тип: Інгалятор компресорний
Можливість роботи від акумулятора: Так
Комплектація дитячою маскою: Так
Регулювання розміру часток ліків: Так

Виробник: Little Doctor (Сінгапур)
Тип: Інгалятор ультразвуковий
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Так
Регулювання розміру часток ліків: Немає

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Інгалятор небулайзер компресорний Mikroneb

Хороший Ингалятор как для детей и для взрослых, купили матери так как очень трудно дышать. Врачи не могут поставить диагноз, думали на щитовидку, положили в больницу, начала использовать медицинский ингалятор, ей он помог, но приступы начались снова, купили этот ингалятор Mikroneb, в течение трех дней стало на много легче, появился голос, отдышки нету, дышать стало намного лучше.

08.05.17
Компресорний небулайзер CN 231

Известно, как хорошо помогали раньше паровые ингаляции даже над обычной картошкой. Я как-то сама удивилась, как явно и действенно было такое лечение. Но этот метод таит в себе и опасность ожога слизистых, потому что уровень подачи и температуру пара никак не отрегулируешь. Врач посоветовала нам приобрести электрический ингалятор небулайзер. Он недешёвый, конечно. Но мы так намучались со старшим, когда делали эти ингаляции, что решили купить раз и навсегда. Надеемся, что долго прослужит - всё - таки настоящий, японский.

18.04.17
Компресорний інгалятор LD-212C

Отличная вещь. Я покупала ингалятор LD-212C для лечения своего сынульки. Он когда простужается, сильно кашляет. Врачи говорят, что все воспаление идет на бронхи и направляют на ингаляцию. Мой сын очень боится больниц и всяких больших приборов. Этот ингалятор для него как игрушка в то время, как мы лечим наши легкие. Удобный в использовании и очень красивый.

12.01.17
Інгалятор компресорний Ulizer Home + КІТ + дитяча маска

Добрый день. Я покупкой очень довольна. Спасибо!!!

21.03.16

Інгалятори Little Doctor – це якість та ефективність, зручність в експлуатації та надійність. Купити інгалятор Little Doctor виробництва знаменитої сінгапурської компанії - означає з великого асортименту приладів, даного типу, вибрати продукцію, яку заслужено цінує весь світ. Компанія спеціалізується на медичній техніці нового покоління, її легко та зручно застосовувати у побуті.

Інгалятори небулайзери Little Doctor

У продажу є компактні ультразвукові пристрої, що відрізняються невеликими розмірами і низьким рівнем шуму, тому їх традиційно зручно використовувати під час далеких поїздок (залізничним, морським та іншим транспортом). Класичні компресорні моделі, їхня першорядна перевага і особливість у тому, що можуть застосовуватися для інгалювання маслянистих розчинів. І, ультрасучасні модифікації на базі mesh-технологій (анг.mesh – сітка) – поєднання компактних габаритів та якісного універсального аерозолю. Купити дані пристрої можна для лікування простудних захворювань, запальних процесів в області горла, кашлю, астматичних нападів, алергічних реакцій, що провокують ядуху.

Сучасні інгалятори Little Doctor, відгуки про які демонструють активний інтерес до медичної техніки, даного виробника покупців України. На тлі ідентичних приладів, інших брендів ці пристрої відрізняються яскравим привабливим дизайном у дитячій серії. Інгалятори компанії (небулайзери – лат.nebula "туман") позиціонуються як зручні в експлуатації та довговічні.

У магазинах та аптеках Києва покупцям пропонують інгалятори: компресійні, ультразвукові, небулайзер Little Doctor для дітей.

Принцип дії небулязерів інгаляторів Little Doctor

Компресійний прилад розпорошує лікарську рідину потоком повітря, створюваного компресором.

У ультразвуковому пристрої для розпилення рідини використовуються ультразвукові хвилі.
Крім основного асортименту небулайзерів виробник пропонує ряд додаткових пристосувань для модельного ряду, що випускається (мундштуки, знімні маски різних розмірів, додаткові фільтри та інше).

Ціна на інгалятори Little Doctor знаходиться в середньому діапазоні вартості медичних апаратів для прямого підведення ліків у дихальні шляхи хворого. Завдяки безпосередньому впливу лікарської суміші або препарату на уражену ділянку досягається ефективність такого способу лікування. Ці прилади, при алергічних нападах, загостренні астми, купіруванні бронхоспазмів, сьогодні замінити нічим. Також ці апарати можна повноцінно застосовувати в період епідемій для санації носоглотки.

На сайті в каталозі небулайзерів Little Doctor представлений весь модельний ряд Літл Доктор. Є барвисті фотографії, докладні описи, характеристики, відгуки користувачів та вартість товару у нашому інтернет магазині. Читайте, вивчайте, замовляйте!