Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Інгалятори (небулайзери) Юлайзер (Украина)

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
2відгука

Виробник: Юлайзер (Україна)
Тип: Інгалятор компресорний
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Так
Регулювання розміру часток ліків: Немає

Виробник: Юлайзер (Україна)
Тип: Інгалятор компресорний
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Немає
Регулювання розміру часток ліків: Немає

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Інгалятор небулайзер компресорний Mikroneb

Хороший Ингалятор как для детей и для взрослых, купили матери так как очень трудно дышать. Врачи не могут поставить диагноз, думали на щитовидку, положили в больницу, начала использовать медицинский ингалятор, ей он помог, но приступы начались снова, купили этот ингалятор Mikroneb, в течение трех дней стало на много легче, появился голос, отдышки нету, дышать стало намного лучше.

08.05.17
Компресорний небулайзер CN 231

Известно, как хорошо помогали раньше паровые ингаляции даже над обычной картошкой. Я как-то сама удивилась, как явно и действенно было такое лечение. Но этот метод таит в себе и опасность ожога слизистых, потому что уровень подачи и температуру пара никак не отрегулируешь. Врач посоветовала нам приобрести электрический ингалятор небулайзер. Он недешёвый, конечно. Но мы так намучались со старшим, когда делали эти ингаляции, что решили купить раз и навсегда. Надеемся, что долго прослужит - всё - таки настоящий, японский.

18.04.17
Компресорний інгалятор LD-212C

Отличная вещь. Я покупала ингалятор LD-212C для лечения своего сынульки. Он когда простужается, сильно кашляет. Врачи говорят, что все воспаление идет на бронхи и направляют на ингаляцию. Мой сын очень боится больниц и всяких больших приборов. Этот ингалятор для него как игрушка в то время, как мы лечим наши легкие. Удобный в использовании и очень красивый.

12.01.17
Інгалятор компресорний Ulizer Home + КІТ + дитяча маска

Добрый день. Я покупкой очень довольна. Спасибо!!!

21.03.16

Інгалятори Юлайзер (Ulizer) запобігає серйозним захворюванням

Втомилися довго лікуватися від бронхітів, запалень дихальних шляхів, застуд? Ваша аптечка не витримує навантажень, як і гаманець через часті покупки лікарських препаратів? Є прилад, який позбавить вас від цього всього – варто лише за перших ознак хвороби почати інтенсивне використання, ні про які ускладнення не буде й мови. А при грамотній профілактиці незабаром можна буде забути про проблеми зі здоров'ям.

Інгалятори Юлайзер (Ulizer) – зручність використання та компактність

Останнім часом на ринку України все більшої популярності набуває застосування компресорного небулайзера. Вони надійні в експлуатації та не впливають на молекули препаратів.

Купити прилад вирішує той, хто справді турбується про своє та здоров'я близьких. Апарат досить мобільний і простий у використанні. Варто лише залити у спеціальну ємність лікарський препарат у розведеній з фізрозчином консистенції, приєднати маску, трубку та включити прилад у розетку. Пристрій доповнюється комплектом масок, фільтрів, інструкцією та посібником із застосування лікарських розчинів.

Покупка в інтернет-магазині інгалятора Юлайзер (Ulizer) може стати незамінною за:

• різних ступенях застудних захворювань;
• астмі;
• алергії;
• грип;
• бронхіті та ін.

Вже після кількох процедур результат явно помітний – сухий кашель стає продуктивнішим, носоглотка зволожується і всі мікроорганізми легше відокремлюються зі слизом. Симптоми стають не такими явними, знімається закладеність носа і загальне самопочуття значно поліпшується.

У чому перевага інгалятора Юлайзер (Ulizer)?

Компресорна інгаляційна терапія є «золотою серединою» у подібних видах впливу. У чому популярність продажів? Чому ж слід віддати перевагу саме небулайзеру?

• Вибираючи апарат, можна в процесі лікування усувати системну дію ліків - в результаті, воно проходить через дихальну систему і діє в запалених зонах.
• Не відбувається біотрансформація активної речовини (не впливає на печінку, кров та ін.).
• Важливо, що витрати в інгаляторі Юлайзер (Ulizer) невеликі, що досить економно.
• Можна здійснювати терапію в режимі вільного дихання, що важливо при лікуванні маленьких дітей, при задишці, для людей з різним ступенем перебігу хвороби.
• Допустимо використовувати пацієнтам будь-якого віку.
• Досягти можна гарного результату – бронхолітичного, відхаркувального, антимікробного, протизапального ефектів. Все залежатиме від застосовуваних лікарських засобів.

Придбати інгалятор Юлайзер (Ulizer) ви можете у магазині медтехніки Медика у Києві за вигідною ціною. Можете бути впевнені як апарат, оперативний сервіс, повна комплектація (інгаляційна камера, канюля, маска доросла і дитяча, змінні фільтри), грамотні консультації.