Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Виробник
Показать всё
Ціна
 - 
 грн
Гарантія

Кварцові лампи

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Kvartsiko (Україна)
Тип: Кварцова лампа

1відгук

Виробник: BactoSfera (Україна)
Тип: Бактерицидна лампа

1відгук

Виробник: BactoSfera (Україна)
Тип: Бактерицидна лампа

1відгук

Виробник: BactoSfera (Україна)
Тип: Бактерицидна лампа

Виробник: Kvartsiko (Україна)
Тип: Кварцова лампа

Виробник: Україна
Тип: Маска медична

Виробник: Україна
Тип: Захисні окуляри (комплект)

Виробник: BactoSfera (Україна)
Тип: Бактерицидна лампа

Виробник: OKLAN (Польща)
Тип: Бактерицидна лампа

Виробник: OKLAN (Польща)
Тип: Бактерицидна лампа

1відгук

Виробник: Новатор (Україна)
Тип: Кварцова лампа

1відгук

Виробник: BactoSfera (Україна)
Тип: Бактерицидна лампа

Виробник: Кварц (Україна)
Тип: Кварцова лампа

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Кварцевая лампа

Виробник: Кварц (Україна)
Тип: Кварцова лампа

Производитель: Кварц (Украина)
Тип: Кварцевая лампа

Виробник: Новатор (Україна)
Тип: Кварцова лампа

Виробник: Новатор (Україна)
Тип: Кварцова лампа

Виробник: Новатор (Україна)
Тип: Кварцова лампа

Синя лампа KVARTSIKO ручна
Синя лампа KVARTSIKO ручна
нема в наявності

Виробник: Kvartsiko (Україна)
Тип: Синя лампа

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
12 користувачів вже оцінили | Оцінка: 3.2 из 5
Відгуки про товари
Кварцова бактерицидна лампа Sun Power

Хороший излучатель. Есть насадки для местного применения. Украинское производство. Все супер.

11.12.20
Лампа бактерицидна OBB 15P-METAL OZONE FREE (OF) безозонова

Покупали для стоматологического кабинета, очень довольны. Рекомендую!

23.10.20
Бактерицидний опромінювач OBB 15P OZONE FREE (OF) безозоновий

Хорошая лампа. Быстро отправили почтой. Спасибо за сервис!

22.10.20
Кварцеватель OBB 15P-METAL ECO лампа безозоновая

Вчера получила эту лампу. Рассчитана на комнату до 20 м, после использования не пахнет озоном. Можно не проветривать помещение. Доставили быстро. Спасибо!

08.09.20

Наука давно з'ясувала, що під впливом ультрафіолетового випромінювання більшість живих організмів гине. Даний механізм дії був використаний для створення ультрафіолетових та бактерицидних пристроїв у боротьбі проти вірусів, бактерій, а також грибів. Принцип дії бактерицидної лампи для будинку заснований на пошкодженні ділянок ДНК живого організму, зрештою, такий вплив призводить до загибелі різних вірусів і бактерій. Вони втрачають здатність до розмноження, їх населення значно зменшується.

Що таке бактерицидна лампа для дому?

Бактерицидною лампою вважається такий випромінювач, який видає світлові хвилі у певному діапазоні. Як правило, смертельним для більшості живих організмів вважається діапазон від 205 до 315 нм. Саме тому апарати з таким діапазоном випромінювання найчастіше використовують для знезараження приміщень у житлових та нежитлових будинках. Бактерицидні засоби є повністю безпечними для людини. Завдяки їх використанню можна очистити кімнату від більшості шкідливих організмів, зменшити можливість захворіти. Сьогодні бактерицидні та кварцові лампи часто плутають. І хоч такі лампи теж очищають приміщення від різних живих організмів, все ж таки їх спектр випромінювання відрізняється від бактерицидних ламп випромінювачів.

В основі кварцової лампи для будинку є кварцове скло, яке, на відміну від сучасних бактерицидних випромінювачів, пропускає через себе всі хвилі спектру. Тому після того, як попрацювала кварцова лампа, можна відчути запах озону. Аналогічний аромат відчувається у повітрі після грози. При невеликих концентраціях цієї речовини воно не шкідливе для організму, проте надто висока його концентрація в повітрі може призвести до негативних наслідків для здоров'я. Тому після застосування такого світильника у приміщення варто заходити лише після провітрювання.

Щоб уникнути озоноутворювального впливу під час застосування кварцових опромінювачів, виробники почали замінювати в них замість кварцового скла інший матеріал, який дозволяє відфільтрувати спектр випромінювання. Таким чином сьогодні кварцові та бактерицидні лампи одна від одної нічим не відрізняються. І на відміну від кварцових ламп минулого, кварцове скло в таких випромінювачах вже не використовується.

Конструкція бактерицидної лампи для знезараження приміщення

Знезараження приміщення за допомогою бактерицидного випромінювача будинку відбувається за допомогою його нетривалої роботи у цьому приміщенні. З його допомогою можна очистити як всю кімнату, а й конкретну поверхню. Головне, щоб промені світла від цього пристрою потрапляли на цю поверхню.

Конструкція такого пристрою досить проста, нагадує звичайний світильник. У ній є корпус, а також джерело світла, яке приховано за склом. Усередині лампи за опромінювачем встановлений відбивач, який дозволяє розсіювати промені світла і таким чином збільшувати радіус дії бактерицидного опромінювача.

Ультрафіолетове випромінювання за тривалого впливу вбиває живі організми. Щоб розподілити максимально рівномірно світлове випромінювання в таких приладах відбивач встановлений у заданому напрямку.

Існують різні конструктивні рішення для застосування у різних умовах. Наприклад, продаються бактерицидні товари для транспортних засобів, а також подорожей, є випромінювачі для дому. Можна придбати стаціонарний опромінювач, який використовуватиметься виключно в одному приміщенні і не призначений для постійного транспортування. Є товари виробництва України, а закордонні прилади. Відповідну модель можна придбати в інтернеті, замовити доставку в Київ або інше місто країни.

Якщо опромінювач відкритий, такий пристрій, як правило, призначається для використання в кімнаті. З його допомогою можна очистити не тільки поверхні, а й саме повітря. Приміщення стає чистим від бактерій, вірусів та спор різних грибів. Купити апарат можна у спеціалізованому магазині або замовити в інтернеті. Ціна залежить від характеристик та потужності медичного товару.

Щоб апарат можна було використовувати у приміщенні поруч із людьми, він має бути закритим. Закриті бактерицидні лампи застосовують для обробки транспортних засобів, перевезення людей та очищення поверхонь.

Особливості роботи бактерицидних ламп для дому

Підібрати правильну кількість бактерицидних виробів, а також їх потужність та інші параметри, залежно від площі приміщення, можна шляхом вивчення характеристик пристроїв. Стаціонарні пристрої призначені для обробки досить великих приміщень. Оскільки одного випромінювача буде достатньо для очищення приміщення площею 30 кв. Для очищення будівлі такого розміру потрібен один цикл роботи лампи, який зазвичай не перевищує півгодини.

Для великих будинків застосовують кілька кварцових випромінювачів. Після їх використання обов'язково потрібно провітрювати простір, щоб вивітрився з повітря озон.
Правила безпеки під час використання кварцової лампи

Під час застосування кварцового светильника для дому необхідно обов'язково дотримуватися правил її експлуатації. Зокрема, не можна перебувати з замкненою лампою. Особливо коли йдеться про вироби відкритого типу, які не перешкоджають утворенню озону. Вдихати озон людині у великій кількості шкідливо.

Для знезараження поверхонь достатньо лише одного циклу роботи приладу. Тому обробляти будівлю більш ніж півгодини немає сенсу.

У кварцовому пристрої може бути ртуть. Щоб не допустити її витоку, обов'язково утилізуйте такий випромінювач у випадку, якщо на ньому з'явилася пошкодження або його розбита поверхня.

Переконайтеся, що кульки ртуті з розбитого кварцового засобу не потрапили до приміщення та залишилися в ньому. Оскільки їхнє випаровування дуже небезпечні для людини.

Також рекомендується дотримуватися наступних порад щодо використання лампи:

  • Часто потрібно використовувати бактерицидний світильник під час розвитку епідемії грипу чи інших захворювань.
  • Крім обробки за допомогою бактерицидного засобу, застосовуйте вологе прибирання.
  • Під час застосування кварцової лампи не дивіться на неї, оскільки ультрафіолет дуже шкідливий для очей.
  • Після чергового циклу прибирання та обробки за допомогою світильника обов'язково провітріть кімнату протягом ще півгодини.
  • Якщо потрібно працювати в одному приміщенні з кварцовим пристроєм, використовуйте захисні окуляри.

Дотримуючись простих рекомендацій щодо використання бактерицидної кварцової лампи вам вдасться суттєво покращити мікроклімат у будинку, захиститися від вірусів та бактерій.

Комплексний підхід до лікування та профілактики будь-яких хвороб дає помітно найкращий ефект. Кварцові лампи (кварцові випромінювачі) незамінні при всіляких застудних та ЛОР-захворюваннях. Нова рубрика нашого інтернет-магазину, присвячена саме цим приладам, допоможе придбати якісний випромінювач за конкурентною ціною.

Різновиди бактерицидних ламп

В останні роки продаж всілякої медичної техніки для використання в домашніх умовах збільшується по всьому світу. І тепер, завдяки технічному прогресу, ще один корисний механізм пристосований до потреб та специфіки звичайного будинку. Пропонуємо вашій увазі кварцувальники від перевірених європейських та вітчизняних виробників.

Існує кілька різновидів:
- Для місцевого використання;
- для дезінфекції повітря у приміщенні;
- Універсальний, що поєднує обидві основні функції.

В основі принципу роботи кварцових ламп - знищення з-під впливом ультрафіолетового випромінювання бактерій і вірусів, що викликають багато хвороб дихальної системи. На сайті ви можете купити випромінювач з будь-яким із перерахованих вище функціоналів.

Навіщо потрібні кварцові лампи для дому?

Багато лабораторних досліджень, а також на практиці доведено, що застосування цього пристосування благотворно впливає на стан здоров'я людини.
Лікування за допомогою апарату сприяє зціленню від хвороб верхніх дихальних шляхів, а саме:
- нежить;
- Отіту;
- ГРВІ;
- гаймориту;
- грипу;
- застуди будь-якої складності;
- захворювань суглобів;
- ран на шкірі та шкірних недуг (псоріаза, акне, грибка).

Часто медикаментозної терапії, навіть за дотримання всіх умов режиму, виявляється недостатньо для одужання, якщо імунітет вже сильно ослаблений.
Застосування кварцевої лампи-випромінювача значно знижує агресивність вірусів та інших хвороботворних мікроорганізмів, а отже організму набагато простіше з ними справлятися.
Крім того, загальними результатами впливу є активізація роботи всіх захисних механізмів, нормалізація процесу згортання крові, поліпшення показників жирового обміну. Крім того, регулярне кварцювання приміщення зі спеціальним пристроєм робить саме повітря чистішим, здоровішим, оскільки кількість різних хвороботворних організмів знижується в кілька разів.
Такий предмет медичної техніки буде корисний для будинку, а також для кімнат, в яких постійно знаходиться багато людей: офісів, класних кімнат у школах та дитячих садках та ін.

Де купити?

Замовити бактеріцидну лампу можна у нас на сайті з доставкою по всій території України. Жителі Києва та найближчих населених пунктів можуть забрати товари самостійно з магазину.