Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Производитель
Цена
 - 
 грн

Ледоступы, ледоходы для обуви

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1отзыв

Производитель: Украина
Тип: Ледоходы-ледоступы

Ледоходы-цепи
Ледоходы-цепи
нет в наличии

Производитель: Украина
Тип: Ледоходы-цепи

 

Производитель: Украина
Тип: Ледоходы-ледоступы

 

Производитель: США
Тип: Ледоходы-ледоступы

 

Производитель:США
Тип: Ледоходы-ледоступы

 

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
6 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.3 из 5
Відгуки про товари
Ледоступы ледоходы WinTex

Заказывала бабуле, в прошлом году у нее была серьезная травма из за гололеда. Я бы конечно такой агрегат на ноги не одела) но бабушка просто в восторге, так что все кто за безопасность в зимнее время, то вам сюда)

04.12.18

Найкращий профілактичний засіб від падінь на льоду в зимові місяці – це льодоступи та льодоходи для взуття. Інтернет-магазин «Медика» пропонує вашій увазі просте та дієве вирішення проблеми небезпечних зимових травм. На сайті ви знайдете прості та оригінальні моделі за найнижчими цінами.

Переваги використання

Кожному відомо, наскільки болючим і небезпечним може бути падіння в ожеледицю. Та й прогулянки по льоду, навіть короткострокові, не приносять задоволення: постійна напруга ніг і спини змушує швидко втомлюватися, доводиться дуже уважно дивитися під ноги, нервувати через дорожнє покриття. Особливо це заважає, якщо потрібно поспішати, адже сучасний ритм життя дуже часто змушує поспішати.

Щоб вирішити цю проблему, достатньо купити для себе та своїх близьких льодоходи чи льодоступи.

Застосувавши цей засіб ви зможете:
- убезпечити себе від травм;
- перестати турбуватися про дорогу та вибудовувати маршрут залежно від власних бажань, а не від вибагливого розташування слизьких місць на дорозі;
- Вибирати оптимальний темп ходьби;
- не відмовлятися від прогулянок через погану погоду.

Як відомо, з віком впевненість рухів, координація в просторі, швидкість реакції знижуються, так само як і швидкість одужання після переломів або забитих місць, так що отримання такого доповнення у взутті особливо актуальне для людей похилого віку.

Особливості льодоступів та льодоходів для взуття

Пристосування цієї категорії:
- практичні;
- недорого коштують;
- легко знімаються та одягаються;
- не займають багато місця;
- призначені для користувачів будь-якої статі, віку та роду занять;
- практично непомітні на взутті.

На нашому сайті ви знайдете різноманітні варіанти льодоступів для взуття та зможете підібрати найбільш підходящий варіант. У конструкції виробів використовуються металеві ланцюги, вставки з еластомеру (каучукоподібного полімеру), сталеві спіралі, шипи та інші технічні рішення, що дозволяють позбавитися ковзання навіть на похилих поверхнях.

Матеріали проходять спеціальну обробку, тому мороз не більше 40 °З пошкодити неспроможна.

Щоб не пошкодити ці спеціальні пристрої, уникайте застосування на ділянках з відкритим твердим покриттям.

Сучасні льодоходи відрізняються компактністю та простотою використання. Завдяки еластичним кріпленням їх можна застосовувати навіть із взуттям на високих підборах. Щоб вибрати льодоходи для взуття, уважно ознайомтеся з особливостями кожної моделі, які є в описах.

Купити льодоходи або льодоступи для взуття

Ми подбали про те, щоб якісна продукція, яка допомагає зберегти ваше здоров'я, була однаково доступна по всій Україні. Магазин «Медика» здійснюємо продажі у всіх містах країни, тому система доставки злагоджена та максимально продумана: вам достатньо вказати точну адресу, і вже за кілька днів отримати замовлення. Жителів Києва та околиць столиці зацікавить послуга самовивезення.