Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Цена
 - 
 грн

Магнитотерапия

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1отзыв

Производитель: Новатор(Украина)
Тип: Маг 30 - 4 - аппарат для магнитотерапии

1отзыв

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Маг 30- прибор для магнитотерапии

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитная повязка на запястье

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный корректор осанки Кипарис

Производитель: Новатор (Украина)
Тип: Апполон 1 М - аппарат для магнитотерапии

Производитель: Новатор(Украина)
Тип: Алимп Мини - аппарат для магнитотерапии

Производитель: Новатор(Украина)
Тип: Алимп 1 - аппарат для магнитотерапии

Производитель: Новатор(Украина)
Тип:  Прибор от простатита

Производитель: Новатор(Украина)
Тип:  Прибор от гемороя

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный аппликатор

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный пояс

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный пояс

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный браслет

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный массажер для ног

1отзыв

Производитель: Китай
Тип: Магнитные стельки Инь-Янь

1отзыв

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитный массажер валик

1отзыв

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Оздоровительный магнитный коврик

3отзыва

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитная маска молодости Клеопатра

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Магнитная поддержка стопы

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
6 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.8 из 5
Відгуки про товари
Оздоровительный магнитный коврик

Ну что же, решил и я испытать этот магнитный коврик, постелил на сидение в машине, как на картинке. Мой кум таким же пользуется, вроде нахваливает. Пока что ничего не могу сказать о нем. Посмотрим какое-то время, тогда отпишусь о результатах. Надеюсь с его помощью восстановить сон, на работе сильно устаю и как ни странно плохо сплю. Вымотался совсем.

08.05.17
Аппарат МАГ 30-4 магнитотерапии С ТАЙМЕРОМ

Для применения в домашних условиях самостоятельно очень необходимая вещь. Он помогает когда болят ноги, простуда, по гинекологии тоже хорошо, по инструкции вроде еще глаза как-то лечит и дерматологию. Это мне еще не приходилось, слава богу, проверять. В инструкции всё чётко излагается. Очень рада, что, используя этот прибор у себя дома, не надо ездить в поликлинику на физиопроцедуры. За такую цену надо брать "домашнего лекаря" не раздумывая.

18.04.17
Маг 30 - прибор для магнитотерапии

Я еще ничего не могу сказать о приборе Маг-30. Только недавно он ко мне пришел. Посоветовала мне его моя тренер, потому что у меня часто болит спина, когда занимаюсь спортом. Буду испытывать. Положительный отзыв оставляю потому, что понравилось обслуживание. Все доброжелательные и что главное не пытаются навязать что-то еще кроме искомого товара. Это сильно раздражает. Только по делу.

12.01.17
Магнитные стельки Инь-Янь

Какая же отличная штука, эти магнитные стельки. Я купила их ради того, чтобы снять отечность с голеностопного сустава и боль от шпоры. Периодически шпора так сильно болела, что я утром не могла нормально ходить, ковыляла пока не расхожусь. Я ношу их теперь постоянно в обуви, а для домашних тапочек у меня есть вторые стельки. Еще я заметила, что мои ножки уже не так мерзнут и я хожу по дому босиком чаще, чем в тапочках.

19.12.16

Чим більше з'являється таблеток всілякої дії, тим більшої популярності набувають способи для лікування та профілактики, не пов'язані з прийомом медикаментозних препаратів. Продажі різноманітних масажних пристроїв, аплікаторів, випромінювачів, що надають фізичний вплив, неухильно зростають.
Інтернет-магазин "Медика" пропонує широкий асортимент товарів для магнітотерапії - інноваційного методу оздоровлення всього організму.

Як діє методика лікування магнітом?

Магнітотерапію можна застосовувати практично до будь-якої частини тіла. Залежно від інтенсивності впливу і форми масажера вдається домогтися найрізноманітніших результатів.
Головне досягнення лікування магнітом – поліпшення імунітету і, як наслідок, підвищення здатності організму чинити опір усіляким негативним впливам. Більш локальне, вузьконаправлене застосування знімає головний біль, больові відчуття не тільки в суглобах, але і в м'язах, виправляє поставу, допомагає боротися з почуттям втоми, тяжкістю в кінцівках і спині при інтенсивних фізичних навантаженнях, а також при роботі в сидячому положенні.

Різновиди засобів для магнітотерапії

Залежно від того, які органи та системи ви хочете оздоровити цим способом, варто вибирати і форму масажних засобів.
Найбільш поширені види:
- магнітні устілки;
- Паски;
- коректори постави;
- Наколінники;
- маски для обличчя.

Кожен із приладів для магнітотерапії має власний, особливий оздоровлюючий ефект. Наприклад, пристрій для обличчя, яку ще іноді називають маскою молодості, знімає головний біль, а також запобігає старінню шкіри, зберігає її тонус, допомагає збільшити пружність, що незамінно при боротьбі зі зморшками. А магнітні наколінники лікують зміщення в області коліна, стимулюють кровообіг, завдяки чому ноги менше схильні до виникнення почуття втоми.

Про кожен із пристроїв для магнітотерапії можна говорити дуже багато. Рекомендуємо вам просто випробувати на собі їхню чудову дію. Особливо зручно, що заняттям із цими пристосувань не потрібно приділяти багато часу для походів до лікарні, адже вони спеціально розроблені пристосованими до домашнього використання.
Перш ніж застосовувати запропонований метод, не нехтуйте консультацією з лікарем, оскільки існує досить великий список протипоказань до її впливу.

Де купити?

У нашому онлайн-магазині ви без особливих труднощів знайдете будь-який вид інструментів для магнітотерапії за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку замовлень як по Києву, так і у всі міста України, тому ви можете не відчувати жодних сумнівів, що ваша покупка вас знайде. Ми можемо гарантувати якість продукції, яка виставлена ​​на нашому сайті, оскільки ретельно перевіряємо надійність та якість товарів від європейських та вітчизняних постачальників.