Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Виробник
Показать всё
Ціна
 - 
 грн
Тип
Статті за темою

Ортез колінного суглоба

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Ортез колінного суглоба

1відгук

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Ортез колінного суглоба

1відгук

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Ортез колінного суглоба

1відгук

Производитель: Ortop (Тайвань)
Тип: Ортез коленного сустава

3відгука

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Фіксатор колінного суглоба

1відгук

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Фіксатор колінного суглоба

2відгука

Виробник: Medi (Німеччина)
Тип: Бандаж колінного суглоба

1відгук

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Фіксатор колінного суглоба

1відгук

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Ортез колінного суглоба

1відгук

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Тутор для колінного суглоба

1відгук

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Ортез колінного суглоба

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Тутор для колінного суглоба

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Фіксатор колінного суглоба

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Тутор колінного суглоба

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Фіксатор колінного суглоба

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Тутор колінного суглоба

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Тутор колінного суглоб

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Тутор для колінного суглоба

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Ортез колінного суглоба

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Тутор для колінного суглоба

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
29 користувачів вже оцінили | Оцінка: 3.9 из 5
Відгуки про товари
Колінний бандаж Medi Elastic Knee Support 602

Спасибо.Наколенники именно тот который искали. Подобрали правильно. Спасибо за скидку на второй.

14.09.21
Ортопедичний наколінник A7-052

Подскажите пожайлуста, он подойдет для поддержки протеза голени? Он жёсткий? Буду ждать ответа,

05.09.21
Фіксатор колінний Elastic Knee Support 601

отличный наколенник! Много моделей меряла, заказала этот и он достаточно тонкий, по сравнению с украинскими или тайванскими. Спасибо!

01.07.21
Наколенник неопреновий зі спіральними ребрами NS -706

Товар удачный, помогает. Отправлен оперативно. Огромное спасибо коллективу.

09.06.21

Ортези колінного суглоба та їх переваги

При регулярних фізичних навантаженнях часто виникають біль різного характеру. Найбільш уразливим місцем є коліно. Іноді дискомфорт може заподіяти легка пробіжка або звичайна ходьба. Якщо проблеми виникли, слід звернутися до спеціаліста для грамотної консультації. Лікар порадять оптимальні шляхи виходу з даної ситуації і допоможе підібрати ідеальний фіксатор в залежності від симптомів, що виникли.

Відмінності та особливості колінних ортезів

Існують наступні ступені бандажів для колін, продаж яких сьогодні актуальний:
• М'який, саме його використовують для профілактики травмування при заняттях спортом. Завдяки еластичній основі нога зможе вільно згинатись.
• Напівжорсткий ортез колінного суглоба застосовують при реабілітації після хірургічного втручання, при деформації чашечки, при її хронічному запаленні. Такий тип виробу найбільш популярний, адже його також можна носити при пошкодженні зв'язок, забитих місцях та розтягуваннях. Зроблений з якісних матеріалів, що підходить алергікам, фіксує правильне положення суглоба за допомогою шини.
• Жорсткий, даний колінний ортез лікар призначає при значних травмах, переломах або розриві зв'язок.

Сьогодні в магазинах представлений широкий асортимент різноманітних моделей вітчизняного та зарубіжного виробництва. При необхідності можна купити конструкцію з бічними шинами, пружинами, шарнірами та іншими деталями. Як правило, при виготовленні товару використовують неопрен та інші еластичні матеріали, тому спортсменам рекомендують використовувати пристосування для рівномірного розподілу навантаження.

Як правильно вибирати ортези колінного суглоба?

Насамперед, необхідно визначити ступінь пошкоджень і після вибирати м'яку, напівжорстку або жорстку модель. Слід виходити з таких факторів:
• Для зменшення болю та забезпечення зігрівального ефекту варто купувати закриті еластичні конструкції. Вони не створюють неприємних відчуттів при бігу чи швидкій ходьбі.
• При запаленнях чашки підійдуть відкриті колінні ортези. Завдяки натягу фіксатора вдається вільно його регулювати, що полегшує процес носіння.
• Вироби з металевими ребрами допоможуть при регулярних присіданнях спортсменам та людям, робота яких пов'язана з інтенсивним пересуванням, при частій ходьбі сходами. Лікарі рекомендують їх людям із симптомами остеопорозу.
• Шарнірні колінні відрізи призначають після розриву зв'язок, проведених операцій на коліні, менісків.

В інтернет-магазині Медика (Україна, Київ) зібрано широкий асортимент міцної та зносостійкої продукції, яка збереже свої властивості навіть за постійного використання.
Конкурентна вартість виробів та індивідуальний підхід до кожного замовника забезпечать найвищий рівень сервісу. Виникли питання? Зателефонуйте на гарячу лінію або замовте зворотний виклик - кваліфіковані менеджери допоможуть купити колінний ортез за вигідною ціною.

Які корисні характеристики має ортез на колінний суглоб?

Ортез для коліна може бути використаний при травмі, а також фіксації коліна в правильному положенні з точки зору анатомії. Застосування такого пристосування дозволяє зменшити болючі відчуття, знизити набряклість на ділянці з травмою, відновити правильний кровообіг та забезпечити належні умови для швидкої реабілітації після різних спортивних травм та операцій.

Ортез на колінний суглоб може застосовуватися при різних захворюваннях та за різного ступеня їх тяжкості. Наприклад, можна використовувати такий засіб як при загостренні хронічних захворювань або попередження спортивних травм, так і для реабілітації після серйозного оперативного втручання. Можна регулювати ступінь фіксації до повного одужання, таким чином навантажуючи ногу поступово.

Фіксатор колінного суглоба може повністю іммобілізувати ногу або частково. Щоб зафіксувати колінний суглоб у певному положенні, достатньо скористатися спеціальними застібками на бандажі. Також в ньому можуть бути жорсткі ставки, саме від їх наявності або відсутності залежить сила фіксації.

На відміну від гіпсової пов'язки при використанні ортезу на колінний суглоб з ребрами жорсткості вдається правильно доглядати ногою, забезпечуючи належну гігієну. Також застосування такого медичного засобу не призводить до травмування шкіри або порушення кровообігу у місці фіксації. Ступінь фіксації залежить від вибраної моделі пристрою.

Вітчизняні та закордонні виробники пропонують різні варіанти медичних пристроїв залежно від чутливості шкіри та типу травми. Можна придбати ортез на коліно для фіксації колінної чашки або складніший пристрій. Наприклад, для повного знерухомлення ноги потрібен шарнірний ортез на колінний суглоб. Такий пристрій за допомогою спеціальних шарнірів дозволяє відрегулювати кут згинання ноги в коліні та діапазон її руху. Можна повністю іммобілізувати кінцівку.

Викорити пристосування з ребрами жорсткості необхідно лише після консультації з лікарем. Рекомендується, щоб лікар самостійно налаштував подібний пристрій, у такому разі він зможе відрегулювати його правильно.

Як вибрати ортез на коліно з огляду на ступінь фіксації?

Жорсткість фіксації коліна впливає на темпи одужання, а також комфорт використання медичного наколінника. Щоб такий бандаж забезпечував швидку реабілітацію необхідно правильно підібрати сила фіксації.

М'який ортез для колінного суглоба підходить при несерйозних травмах, а також загостренні хронічних захворювань, у разі необхідності захистити коліно при заняттях спортом. Такий пристрій виконано у вигляді бандажу, має універсальний розмір і може використовуватися без консультації з лікарем. Застосування такого варіанту бандажу можливе як під час фізичної активності, так і протягом дня. Оскільки жорсткість фіксації мінімальна, він може зменшити набряки і істотно знизити навантаження на суглоб. Однак запобігти серйозним травмам або вплинути на відновлення при спортивних травмах середнього та тяжкого ступеня він не може.

При травмах середньої тяжкості слід вибирати ортез на коліно зі спеціальними ребрами жорсткості. Такі жорсткі вставки дозволяють підтримувати суглоб, обмежуючи його рухливість у певному напрямку. Можна знайти у продажу бандажі зі спеціальними вставками для колінної чашки, в такому разі вони захищатимуть від перевантаження меніск. Використовувати подібний варіант бандажу можна за спортивних травм, хронічних хвороб. Проконсультуватися з лікарем рекомендується, оскільки ефективніша терапія може бути в поєднанні з прийомом медикаментозних засобів, а також з виконанням різних процедур.

Не можна використовувати самостійно ортез на колінний суглоб із максимальним ступенем фіксації. Декілька ребер жорсткості, шарнірної системи, а також застібки дозволяють повністю знерухомити ногу. Такий пристрій використовується при серйозних травмах, відновлення після операції. Воно дозволяє знизити навантаження на суглоб максимально, що сприяє якнайшвидшому одужанню. Проте самостійно підібрати та відрегулювати такий засіб не вдасться. Тому потрібна консультація лікаря, постановка діагнозу та повне медичне обстеження. Після цього можна вибирати зручне пристрій для тривалого відновлення від пошкодження.

При підборі наколінників з різними вставками для жорсткої фіксації необхідно враховувати, що вони різняться за розмірами і матеріалами виробництва. Розмір потрібно підбирати відповідно до розмірної таблиці виробника, оскільки в іншому випадку виріб не дасть належного лікувального ефекту. Занадто великий наколінник не забезпечить достатньої фіксації, а значить, не зніме частину навантаження з суглоба. В той час, як занадто маленька пристосування негативно впливатиме на комфорт від використання медичного засобу.

Не вибирають за розміром лише еластичні наколінники. Оскільки їх розмір універсальний, вони добре розтягуються і адаптуються під ногу будь-якого розміру.

Матеріал виготовлення обов'язково має бути гіпоалергенним, особливо якщо спостерігається підвищена чутливість шкіри до контакту з різними типами тканин. Також варто звернути увагу на паропроникність, оскільки чим краще матеріал дихає, тим комфортніше його використовуватиме в жарку пору року.

Щоб експлуатація була максимально комфортною, зверніть увагу на варіант застібок. Існують застібки на липучках, а також на ремінцях, що регулюються по довжині. Залежно від тривалості експлуатації, а також необхідного ступеня фіксації, потрібно вибрати варіант застібок.