Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн
Призначення
Призначення устілки

Ортопедичні вироби Для лікування плоскостопості

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Производитель: Pedag (Германия)
Тип: Ортопедический вкладыш
Назначение: Для лечения плоскостопия

Виробник: Seco (Польща)
Тип: Еластичні устілки
Призначення: Для лікування плоскостопості

Виробник: Seco (Польща)
Тип: Ортопедичні напівустілки
Призначення: Для лікування плоскостопості

Виробник: Seco (Польща)
Тип: Еластичні устілки
Призначення: Для лікування плоскостопості

1відгук

Виробник: Польща
Тип: Ортопедичний вкладиш
Призначення: Для лікування плоскостопості

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Ортопедичні устілки Альпс

Хорошо поддерживают стопу- продольный и поперечный свод. Хорошо амортизируют при ходьбе. Покупаю не первый раз. Рекомендую

07.09.21
Посилений вальгусний бандаж нічний TL-2

Получила этот бандаж очень быстро и осталась очень довольна. Очень удобный, не мешает спать и можно подтягивать по мере желания...для фиксации на ночь очень удобен

12.08.21
Усиленные ортопедические стельки 849 Hard

Покупал стельки впервые и не прогадал. Удобные и главное помогли при моей проблеме.

05.03.21
Вальгусний бандаж SM-01

недавно приобрела у вас вальгусный бандаж, могу его носить в обуви, что для меня важно, Покупкой довольна, но если бы такие бандажи изготавливались по размеру ноги было бы гораздо лучше .Результатов пока нет , потому что пльзуюсь бандажем только две недели, но всё же расчитываю на хороший результат. Спасибо

04.02.21

Де придбати якісні ортопедичні вироби для лікування плоскостопості?

Для корекції форм стопи використовуються спеціальні пристрої та особливе взуття. Яке саме вам потрібне, вирішує лікар, також це може бути комплексна терапія. Для кожного окремого випадку потрібно придбати пристрій, який у короткі терміни дозволить полегшити стан, зменшити болючі відчуття, дискомфорт, повністю усунути різного роду деформації.

Ефективні ортопедичні товари для лікування плоскостопості

Повноцінного перетворення можна досягти за допомогою грамотного ортезування. На початкових стадіях прояву захворювання, для профілактики в Україні варто купити в перевіреному інтернет-магазині одне з найбільш підходящих пристосувань.

Устілки-супінатори дозволяють людині почуватися комфортно завдяки тому, що стопа розташовується у своєму правильному положенні – особливі виступи не дають відбуватися деформаціям. Саме цей ортопедичний виріб для лікування плоскостопості чудово підходить – навантаження на стопу постійно змінюється (задіяні спочатку одна група м'язів, потім інша). Вони добре допомагають вже на перших етапах захворювання – анатомічно правильне співвідношення суглобів гарантоване.

Важливим моментом є, що ортопедичний товар для лікування плоскостопості необхідно носити не тільки на вулиці – також вони необхідні в домашніх капцях, спортивному, робочому взутті та ін.

Іноді симптоми можуть бути досить болючими, тому фахівець має призначити поетапну корекцію, відновлення склепіння. Можливо знизити навантаження на ноги завдяки устілкам, що особливо актуально для рухливих людей вагітних.

Ортопедичний виріб для лікування плоскостопості має підбиратися індивідуально – особливо це стосується дітей, коли деформування може відбуватися різними шляхами. Іноді може знадобитися вибрати підп'ятники - особливі вкладиші (особливо актуальні при проблемі різної довжини ніг). При цьому компенсація на супінаторах має збільшуватись не відразу.
Не варто забувати про спеціальне взуття, яке має виглядати наступним чином:

• бути шкіряною (особливо верхня частина) – важливе використання якісного матеріалу;
• обов'язково наявність невеликого квадратного каблучка в третину всієї підошви;
• має бути жорсткий задник;
• шкіряна та досить гнучка підошва.

Незамінними можуть стати спеціальні пристрої з силікону, які запобігають ковзанню ноги – особливо стосується літнього взуття.

Фахівці Медика підберуть відповідні вироби для лікування плоскостопості

Після консультації з лікарем звертайтесь до магазину медтехніки, який здійснює продаж тільки якісної ортопедичної продукції. Тут є різні варіанти для корекції склепіння стопи – починаючи від устілок, силіконових вставок, закінчуючи вальгусними шинами, підп'ятниками, спеціальним взуттям. Ми запропонуємо адекватні ціни на товар, гарантуємо оперативне та приємне обслуговування.