Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Попереково-крижові бандажі, корсети

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
5відгуків

Виробник: Україна
Тип: Бандаж паховий грижовий

3відгука

Виробник: Україна
Тип: Бандаж для підтримки внутрішніх органів

2відгука

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Бандаж пупковий протигрижови

2відгука

Виробник: Алком (Україна)
Тип: Бандаж післяопераційний

1відгук

Виробник: Ortop (Тайвань)
Тип: Поперековий ортопедичний корсет

2відгука

Виробник: Україна
Тип: Корсет поперековий з ребрами жорсткості
Призначення: Підтримуючий бандаж, корсет, протирадикулітний, післяопераційний

1відгук

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Попереково-крижовий бандаж

1відгук

Виробник: Medi (Німеччина)
Тип: Попереково-крижовий бандаж корсет

1відгук

Виробник: Medi (Німеччина)
Тип: Попереково-крижовий бандаж

1відгук

Виробник: Orliman (Іспанія)
Тип: Корсет поперековий з ребрами жорсткості
Призначення: Підтримуючий бандаж, корсет, протирадикулітний

1відгук

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Протигрижовий бандаж
Призначення: Підтримуючий бандаж, пупковий корсет, для грижі, післяопераційний

2відгука

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Попереково-крижовий бандаж-корсет

12відгуків

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Стремена Павлика

Виробник: Тиса (Україна)
Тип: Попереково-крижовий бандаж-корсет

Виробник: Україна
Тип: Бандаж дитячий на тазостегновий суглоб

Виробник: Україна
Тип: Бандаж паховий грижовий

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Вовняний бандаж

Виробник: Україна
Тип: Бандаж пупковий грижовий

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Бандаж паховий

Виробник: ТОРОС-ГРУП
Тип: Бандаж паховий протигрижовий

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Гомілковостопний бандаж сильної фіксації OH-914 з гелевими вставками

Очень благодарна за помощь в выборе голеностопного бандажа ОН 914, желаю Вашей фирме процветания и всем сотрудникам компании крепкого здоровья

17.12.21
Ортопедичний корсет поперековий EB-510

Корсет качественный, носится и стирается хорошо.Брали мужу, т.к. часто приходится грузить тяжёлое..Результатом довольны.

14.09.21
Бандаж для голеностопа Тип 415

Спасибо большое,Вам за такой выбор товаров и доступные цены

14.09.21
Бандаж для підтримки жіночих органів (матки) Т 128

Для размера ХL 100-110 бандаж не удобный вырезы по краю штанишек очень большие и не захватывают живот.Лямки сзади пришиты неудобно ,они идут с боков , а не по центру ,как показывали в рекламе.Я не довольна этой покупкой. Не знаю, попробую перешивать. В общем не то ,что ожидала!

01.07.21

Крижово-поперекові корсети – це лікувальні пристосування, головним призначенням яких вважається лікування захворювань, травм та викривлень у попереку, області крижів та куприка. Купити виріб ви зможете, не залишаючи квартири в нашому інтернет-магазині. Там же, на сторінках каталогу представлені фотографії та ціни багатьох торгових марок, що спеціалізуються на виробництві ортопедичних пристроїв.

Крижово-поперекові корсети підбираються за вартістю, за вимогами, що пред'являються до них, та іншим можливостям. Замовте з доставкою в Київ, і в будь-який великий населений пункт України. Терміни мінімальні!

Якими бувають поперекові корсети

У продажу є кілька видів виробів, які допомагають у лікуванні певних захворювань.

Корсети виготовляються:
• Універсального призначення;
• з напівжорсткою та жорсткою фіксацією;
• застосовувані до та після пологів;
• при грижах;
• використовувані після операцій.

Поперекові корсети потрібні для створення жорсткої та м'якої компресії у нижній половині спини.

Компресія позитивно впливає такі відхилення:
• при зміні положення органів пристрій підтримує їх у природному місці;
• зміцнює ослаблені м'язи черевної порожнини;
• не допускає появи гриж, у тому числі і крижово-поперекового відділу;
• при виношуванні дитини, знижує навантаження на поперековий відділ.

Характерні риси бандажів для попереку

Бандажі мають різний рівень фіксації та застосовуються: у травматології, нейрохірургії та загальній хірургії, а також у попереджувальних та лікувальних цілях при захворюваннях попереку, та крижово-копчикової області.

Застосовуються при наступних діагнозах: радикуліт та остеохондроз, остеопороз та спондильоз, остеоартроз та спондилолістез, міжхребцева грижа та інше.

Зазначимо, це хороший засіб застереження під час занять важкими фізичними вправами, а також відновлення після операції або травми.

Корсет формує опору та утримує хребетний стовп, тим самим звільняє від статистичного та динамічного навантаження м'яза. Таким чином, ефективною підтримкою створюються обставини, які знімають больовий синдром та стимулюють одужання.

Корсети поперекові нерухомої та напівжорсткої фіксації

Ортопедичний бандаж при переломах забезпечує нерухомість, може замінити гіпс.

Забезпечує повну нерухомість попереково-крижової ділянки. Комфорт у тому, що організовується приплив повітря, шкіра «дихає».

Напівжорстка фіксація під час нападів захворювань контролює рухи, щоб не заподіяти біль, але все-таки певна рухливість зберігається. Позбавляє дисбалансу в м'язах, зменшує тиск на хребет.

Перед відправкою до магазину за корсетом, заздалегідь проконсультуйтеся у спеціаліста, необхідно знати потрібну модель та її розмір. Зверніться до наших менеджерів, вони порадять, яке купити пристрій, щоб воно сприяло вашому одужанню. Ми чекаємо на ваш дзвінок.

Як вибрати корсет попереково крижовий, визначити ступінь фіксації та розмір?

Ступінь фіксації корсета залежить від специфіки травми та причини його застосування. Зазвичай корсет попереково крижовий використовується при різних хронічних захворюваннях, а також міжхребцевій грижі або переломах хребта. Тому що для таких захворювань потрібна фіксація, яка дозволить суттєво зменшити навантаження на хребет.

Бандаж для попереково крижового відділу хребта потрібно використовувати за призначенням лікаря у випадку, якщо це жорсткий фіксатор. Оскільки наявність ребер жорсткості, а також досить туга фіксація, має серйозний вплив на хребет. Після обстеження, встановлення точного діагнозу лікар може вибрати варіант корсета, а також правильно його відрегулювати під потреби пацієнта.

Попереково крижовий корсет може використовуватись і при менш серйозних травмах. Наприклад, при загостренні хронічних захворювань спини можна використовувати його для зниження больового синдрому та підтримки хребта. Еластичні бандажі чудово справляються з цією функцією, а також забезпечують зігріваючий ефект та відволікаючі дію.

За розміром корсет попереково крижовий повинен відповідати параметрам тіла. І хоч такий пристрій можна відрегулювати за рахунок різних застібок і липучок, рекомендується все ж таки вибрати правильний по обхвату корсет. Для цього необхідно зробити кілька вимірів в області талії та стегон. У кожного виробника своя розмірна сітка, тому потрібно орієнтуватися виключно на дані того виробника, модель якого ви купуєте.

Особливо ретельно необхідно підійти до вибору бандажа із жорсткою фіксацією м'язів спини. Оскільки жорсткий корсет на відміну напівжорсткого і м'якого досить слабко регулюється і забезпечує якісну підтримку спини. Такий корсет на поперек, якщо не підійде за розміром, не даватиме необхідного лікувального ефекту.

При грижі краще вибрати корсет попереково крижовий, оскільки він забезпечить належний ступінь фіксації, зменшить навантаження на хребет і таким чином зменшить тиск грижі на нервові коріння. Це дозволяє прибрати більшість неприємних симптомів, що спостерігаються при хребетних грижах.

Окрему увагу при виборі поперекового бандажу для попереково крижового відділу потрібно звернути на матеріал виготовлення. Адже крім підтримки спини попереково крижовий корсет повинен приносити ще й зручність в експлуатації. Напівжорсткий корсет або жорсткий корсет створює досить серйозний тиск на черевну порожнину, а також область навколо попереку. Щоб поперековий бандаж був зручним в експлуатації, матеріал виготовлення повинен добре пропускати повітря, а також вологу. Таким чином навіть при експлуатації в літню пору року в корсеті ви не потітимете і відчуватимете неприємні відчуття.

Якщо матеріал виготовлення буде гіпоалергенним, то ймовірність утворення різних алергічних реакцій на шкірі, а також роздратування зводиться до мінімуму. Тому при виборі слід відразу віддавати перевагу якісним інноваційним матеріалам.

Вигини спини у кожного індивідуальні, вони відрізняються залежно від способу життя, постави та безлічі інших факторів. Тому якщо хочете підібрати зручний напівжорсткий корсет, звертайте увагу на матеріал виготовлення ребер жорсткості. Вони мають бути виготовлені з металевого матеріалу, який легко змінює форму. Таким чином, ребра жорсткості можна буде моделювати в залежності від індивідуальних особливостей спини. Завдяки цьому ефективність лікування можна збільшити.

Якщо ви використовуєте корсет для видалення м'язової напруги, потрібно звернути увагу на наявність спеціальних вставок в області попереку. Корсет можна носити протягом усього дня незалежно від характеру роботи, що виконується. Він забезпечуватиме належну підтримку попереку та прилеглих м'язів. Досить просто правильно вибрати поперековий крижовий корсет, його ступінь фіксації, а також модель. Популярні закордонні виробники пропонують безшовні моделі медичних засобів, оскільки вони менше натирають і комфортніші в експлуатації. Їхній ступінь фіксації вибирається індивідуально.

Залежно від характеристик, такі медичні засоби відрізняються за вартістю. Також моделі можуть відрізнятись залежно від статевої приналежності пацієнта. Вони виготовлені з урахуванням анатомічних особливостей пацієнтів, тому можуть бути призначені для чоловіків або жінок. Також є універсальні бандажі для попереково крижового відділу хребта.

Особливості застосування бандажів для попереково-крижового відділу

Носити криничний бандаж для хребта необхідно в залежності від рекомендацій лікарів. Якщо ви застосовуєте його при загостренні хронічних захворювань, а також під час різної фізичної діяльності, необхідно надягати його в період максимальних фізичних навантажень.

При грижі для усунення гострих симптомів рекомендують носити такий поперековий бандаж протягом усього дня або більшу його частину. Знімати корсет потрібно на ніч. Однак одразу після пробудження його необхідно знову вдягати. Таким чином вдасться запобігти подальшому розвитку грижі, її збільшення. Важливо використовувати бандаж для попереку виключно за рекомендацією лікаря, оскільки такий медичний засіб має бути обраний залежно від специфіки травми.

Спеціальний бандаж може бути використаний для корекції постави, залежно від індивідуальних особливостей спини. Для корекції постави такий засіб необхідно використовувати лише кілька годин на день. Тривалість використання обговорюється індивідуально з спеціалістом. При грижі рекомендують носити корсет не менше ніж 6 годин на день. Однак тут рекомендації лікарів розходяться, оскільки вони сильно залежать від розташування грижі, способу життя пацієнта та його самопочуття.