Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Производитель

Самоздрав

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
Экспортный Самоздрав
Экспортный Самоздрав
нет в наличии
1отзыв

Производитель: Самоздрав
Тип: Дыхательный аппарат

Производитель: Самоздрав
Тип: Дыхательный аппарат

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
6 користувачів вже оцінили | Оцінка: 3.5 из 5
Відгуки про товари
Экспортный Самоздрав

О комплексе "Самоздрав" мама услышала совершенно случайно около года назад - в аптеке пенсионеры обсуждали, как же все таки он хорошо помогает им справляться с гипертонией. Немного подумав, она решила приобрести такой для своей мамы, моей бабушке, которой на тот момент уже было 75 лет и давление ее мучило ежедневно, если не сказать - ежечасно. Прибор отличный, видно было и по состоянию бабушки и мама несколько недель лечилась с его помощью. Рекомендую, мы брали экспортный вариант - он лучше!

08.05.17

Різноманітність сучасних медичних апаратів для домашнього вражає! Їхні продажі збільшуються щорічно, оскільки вони на практиці доводять свою ефективність. В Інтернет-магазині "Медика" вам надано всі шанси купити інноваційний дихальний апарат самоохорони за конкурентною ціною.

Що таке самоздрав?

Це сучасний дихальний тренажер, за допомогою якого ви можете зміцнити весь організм.
Апарат складається з декількох камер і спеціальної трубки, пристосованої для дихання. Під час дихання крізь трубку повітря в камерах поєднується з вуглекислим газом, а подальше його вживання створює деяке навантаження на серцево-судинну систему. Струм крові прискорюється, що сприяє активізації роботи механізмів, що відновлюють.

Навіщо застосовувати самоздрав?

Цей унікальний дихальний апарат призначений насамперед для підтримки серця. Тому він протипоказаний пацієнтам, які страждають від проблем саме у цій галузі. Зайві зусилля у такому разі лише зашкодять.

Для інших органів така терапія дасть можливість "розробитися" на повну силу. Збільшення напруги відбувається дуже повільно, що дозволить тілу поступово пристосуватися до змін інтенсивності тренування. Порівняти її можна з легким бігом підтюпцем, тільки для неї вам не доведеться покидати свій будинок. Це означає, що ви не залежатимете від погодних умов або графіка тренажерного залу, щоб мати можливість займатися своїм здоров'ям.

Інтенсивність та інші фактори проведення процедури визначаєте і задаєте апарату ви самі.
Застосування самоохорони дозволить вам очистити кров, прискорити обмін речовин, а також стимулювати регенерацію клітин. Завдяки подібному ефекту ви отримаєте можливість сприяти оновленню тіла.

Пристосування ефективне як профілактичний засіб, так і в лікуванні легких розладів різних систем органів. Важливо використовувати апарат регулярно, не менше кількох разів на тиждень, а тренування повинні тривати, за умови хорошого самопочуття, не менше півгодини. Тільки в подібному режимі самоохорона дійсно буде ефективною, і ви відчуватимете наслідки його дії у щоденному ритмі життя.

Важливою перевагою цього дихального апарату є його чудова комплексна дія на весь організм. Для того щоб ви могли отримати від нього максимум користі, рекомендує звернутися до лікаря, який допоможе вам вибрати оптимальний режим роботи з тренажером. Також важливо уважно ознайомитися з інструкцією, яка додається до кожного апарату.
Подбайте про здоров'я, і ​​вік буде не страшний вам чи вашим близьким.

Придбати здоров'я на сайті магазину досить просто. Ви можете купити апарат, перебуваючи навіть у самому неблдбшому місті країни. Ми забезпечуємо дбайливу доставку по Києву та всій Україні. Якщо ви не знайшли інформацію онлайн, звертайтеся до наших консультантів за телефоном або за формою зворотного зв'язку.