Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Производитель
Цена
 - 
 грн
Дополнительные функции
Показать всё
Гарантия

Шагомеры

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Производитель: Omron (Япония)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния

Производитель: Omron (Япония)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий

Производитель: Omron (Япония)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Секундомер, Память

Производитель: Omron (Япония)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Память

3d шагомер PDM-2608
3d шагомер PDM-2608
нет в наличии
1отзыв

Производитель: Kyto (Китай)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Секундомер

1отзыв

Производитель: Kyto (Китай)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Секундомер

1отзыв

Производитель: Китай
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Память

2D шагомер PDM-2603
2D шагомер PDM-2603
нет в наличии

Производитель: Kyto (Китай)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий

Производитель: Kyto (Китай)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подключение к компьютеру, Память, Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Сигнализация

Шагомер с радио CX-822
Шагомер с радио CX-822
нет в наличии

Производитель: Китай
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Радио, Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий

Производитель: Kyto (Китай)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Подключение к компьютеру, Время, Дата, Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Контроль сна

Производитель: Китай
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Память, Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий

Производитель: Kyto (Китай)
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Память, Дата, Время, Сигализация, Секундомер, Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий

Производитель: Китай
Тип: Шагомер
Дополнительные функции: Время, Будильник, Подсчет пройденного расстояния, Счетчик калорий, Память

Производитель: Китай
Тип:  Измеритель частоты пульса
Дополнительные функции: Счетчик калорий, Секундомер, Время, Дата, Будильник, Таймер обратного отсчёта, Индикатор заряда батареи

Пульсометр HRM-2519 KYTO
Пульсометр HRM-2519 KYTO
нет в наличии

Производитель: Китай
Тип: Измеритель частоты пульса
Дополнительные функции: Секундомер, Время, Дата, Будильник

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
3 користувача вже оцінили | Оцінка: 4.7 из 5
Відгуки про товари
Шагомер и анализатор жира TURBOCheck

Вот же техника дошла, какие приборы умные стали делать. Допустим, что меряет шаги, это я понимаю, но вот как можно посчитать затраченные калории, я не представляю. Было интересно попользоваться шагомером, купила вот этот TURBOCheck. Что-то подсчитывает, надеюсь правильно. Хотя я особо на потраченные калории не смотрю, предпочитаю в еде их считать. По крайней мере стимулирует ходить больше.

08.05.17
3d шагомер PDM-2608

Недавно получила в подарок шагомер PDM-2608 от мужа в связи с тем, что я худею и в этом деле основной упор делаю пока что на увеличение двигательной активности за счёт ходьбы на большие расстояния. Это не первый мой шагомер. Но он намного лучше, чем предыдущий, который был крупнее и крепился с помощью металлического зажима. Этот компактный, легкий, имеет много функций и к компьютеру подключается.

18.04.17
Шагомер браслет наручный 2610

Для худеющих, как я этот шагомер незаменимая вещь. Кроме того, что он точный и считает не только шаги, а расстояние и калории, он очень дисциплинирует. Если тренер сказала в день проходить столько то шагов, то будь добра выполни. Результат она проверит в памяти прибора и если я не прошла норму, то на тренировке будет штраф – 100 приседаний. Тут хочешь-не хочешь, а идешь и нагоняешь цифры.

13.01.17

Під час активного способу життя можна використовувати різні електронні пристрої для підрахунку активності протягом дня. Наприклад, при вагітності, а також при реабілітації після операції лікар дає завдання дотримуватись певного рівня активності. Щоб відстежити цю активність, можна використовувати простий крокомір на руку. Такі засоби точніші та практичніші, головне, вони дозволяють без будь-якої праці та додаткових зусиль контролювати рівень фізичної активності протягом дня.

Існує два основних типи приладів на руку та ногу:

  • Механічний.
  • Електронний.

Механічні пристрої відрізняються більш примітивним дизайном, а також простотою конструкції. Вони не використовуються дорогі електронні елементи, і такі пристрої не відрізняються високою точністю. Але вони дозволяють підраховувати зроблену протягом дня кількість кроків. Як правило, механічні крокоміри виконані у вигляді годинника на руку. Тому під час виконання будь-якої активності завжди такий засіб буде з вами.

Простий електронний крокомір на руку значно зручніший, ніж механічний. Оскільки він дає змогу відстежити точну кількість кроків протягом дня. Такі вироби часто виконуються у вигляді фітнес браслетів або спеціальних смарт-годин, які навряд чи відрізняєшся від звичайного годинника.

Електронні крокоміри на руку представлені величезним модельним рядом. Залежно від бюджету та вимог до точності пристрою на ногу можна вибрати варіанти виробу з відповідним функціоналом. Також деякі прості крокоміри оснащуються додатковими функціями, крім вимірювання відстані, пройденого протягом дня. Так, деякі крокоміри на руку оснащуються датчиком пульсу, підраховують кількість витрачених калорій та враховують якість сну. Чим більший функціонал пристрою, тим вища його вартість.

Як підібрати крокомір?

При виборі простого крокоміра необхідно враховувати рівень фізичного навантаження, а також цільові параметри, які ви плануєте відстежувати. Якщо купуєте пристрій для контролю виключно пройденої відстані, то можна купити навіть механічний крокомір на руку з метою економії бюджету. Однак якщо хочете відстежувати фізичну активність не тільки в кроках, але і витрачені калорії, якість сну, серцеву активність та інші важливі параметри здоров'я, варто віддати перевагу електронному датчику.

Насамперед варто визначитися з потребами. Якщо ви вже досить просунутий користувач і часто виконуєте різні фізичні вправи, краще віддати перевагу крокоміру на руку з додатковими функціями у вигляді датчика пульсу і рівня витрачених калорій. Таким чином ви зможете вибрати варіант тренування, відслідковувати щоденну активність та за необхідності коригувати її.

Якщо ж ви не досвідчений користувач, якому необхідно протягом дня проходити лише певну відстань та інші варіанти тренувань вас не цікавлять, то можна віддати перевагу простішій моделі на ногу без додаткового функціоналу. Це дозволить заощадити кошти.

Також не менш сильно впливає вартість даного пристрою ще і його дизайн. Чим компактнішим і легким буде пристрій на ногу, а також сучаснішим буде його дизайн, тим вище ціна крокоміра. Заощадити можна за рахунок придбання товару в інтернеті. Доставку можна замовити в Київ чи будь-яке інше місто України.

Розумний фітнес браслет сьогодні дозволяє відслідковувати кількість зроблених протягом дня кроків, пройдених сходових прольотів та поверхів, а також витрачені калорії та середній пульс протягом дня. До того ж, такі пристрої на ногу мають вбудований будильник, таймер часу. На них можна виводити повідомлення із екрана смартфона. Завдяки використанню такого зручного виробу вдасться отримати найбільш точну та докладну інформацію про стан власного здоров'я та залежно від цього вибирати варіант фізичної активності. Розумний фітнес браслет виконує функцію звичайного годинника.

Ходьба як панацея для здоров'я

Наше життя – постійний рух. Займаючись навіть звичайними, щоденними справами, ми витрачаємо якусь енергію. Але як дізнатися чи достатньо її для того, щоб попередити деякі хвороби. Або навпаки, чи не виснажується організм від великої витрати цієї енергії. Щоб запобігти гіподинамії, лікарі радять займатися ходьбою. Вони вважають це найкращий вид спорту, при якому тіло відпочиває, але при цьому і отримує фізичне навантаження. Існує така класифікація крокового фізичного навантаження.
Вважається, якщо вдень ви проходите менше ніж п'ять тисяч кроків, то ви ведете малорухливий спосіб життя. Якщо це число коливається від п'яти до восьми, то у вас середня рухливість діяльності. Коли ви проходите десять, це рухливий образ. Медичні працівники зійшлися на цифрі 12 тисяч. Вони вважають, що такої кількості достатньо для здорової, активної життєдіяльності організму.
Виникає питання: як дізнатися про цю кількість кроків? Не будете ж ви цілий день рахувати свої кроки? Для цього і існує такий відмінний прилад, як крокомір, купити його для таких цілей просто необхідно.

Особливості крокоміра

Шагомер користуються дуже давно. Спочатку їх використовували на військових базах під час спортивних підготовок. Живучи в сучасному світі, цей винахід став доступним і звичайній людині. Більше того, ціна крокоміра невисока. Виходячи з ваших потреб, ви легко підберете собі вельми функціональний товар. Дія крокоміра приблизно таке: він підраховує кількість зроблених кроків і примножує на довжину кроку. Саме виходячи з цієї формули, результати для кожної людини індивідуальні.

Навіщо потрібен крокомір?

Дуже часто пристосуванням користуються після травм та операцій. Це потрібно, щоб не перевищувати дозволене пацієнту навантаження. Дівчата носять із собою крокомір для підрахунку спалених калорій, а внаслідок і кілограмів. У кожному приладі є функція збереження попередніх тренувань.

Багато приладів, крім підрахунку відстані, виконує безліч інших функцій. Так це може бути витрата калорій, перевірка пульсу, швидкість та багато іншого. Залежно від набору цих функцій та марки виробника складається ціна. Якщо цих наворотів більше, то й вартість товару вища. Скориставшись цим товаром одного разу, ви просто не захочете з ним розставляться.

Вам буде цікаво спостерігати за життям вашого організму. Якщо пройдений шлях на крокомірі в кінці дня виявиться не дуже багато - не засмучуєтеся. Візьміть друга або другу половинку і прогуляйтеся вечірнім містом. Адже вечірнє та ранкове повітря не настільки забруднене як удень.

Купуйте крокомір у нашому магазині, та відстежуйте свій рух. Якість товару ми гарантуємо. Здійснюється доставка по всій Україні.