Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Цена
 - 
 грн
Гарантия

Солевые грелки

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1отзыв

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для новорожденных
Размер: 150х150 мм

1отзыв

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для лица
Размер: 260х240 мм

1отзыв

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевая грелка для лица
Размер: 260х230

2отзыва

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для детей
Размер: 170х160 мм

1отзыв

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для детей
Размер: 110х140 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для новорожденных
Размер: 95х105 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для рук
Размер: 160х70 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для детей
Размер: 120х110 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для новорожденных
Размер: 110х140 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для детей
Размер: 110х140 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для спины
Размер: 130х190 мм

Производитель: Россия
Тип: Солевая грелка для шеи
Размер: 480х140 мм

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевая грелка для ног
Размер: 25х6

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевые грелки
Размер: 15х48 см

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевые грелки
Размер: 11х10

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевые грелки
Размер: 15х13 см

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевые грелки
Размер: 17х11 см

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип: Солевые грелки
Размер: 17х7.8 см

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип:  Солевая грелка для детей
Размер:  160х110 мм

Производитель: Дельта Терм (Россия)
Тип:  Солевая грелка для детей
Размер:  160х110 мм

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
12 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.7 из 5
Відгуки про товари
Электропростынь UB 30

Сьогодні отримала цю грілку, купувала мамі на подарунок. Із плюсів добротна коробка, саме простирадло приємне на дотик і є регулятор температури. Мінуси - кусюча ціна.

18.11.21
Электроматрас TS 23

Германия есть Германия, берешь в руки и чувствуешь вещь! Качество на высшем уровне, покупкой довольна на все 100% Магазину спасибо за консультацию и быструю доставку

18.11.21
Электрическая грелка (3 в 1) ЕГ 4/220

Брал матери для ног.. Греет хорошо. Материал хлопок, приятный к телу.

10.11.21
Солевая грелка Маска

Увидала маску у подруги, до этого даже и не догадывалась, что такое существует) Очень и очень крутая штука, за неделю использования заметила существенное улучшение кожи. Не пойму до конца как она действует, но даже сон улучшился) Раньше без патчей под глаза вообще не обходилась, а сейчас уже неделю как встаю без отеков. Плюсы: *прошли мешки под глазами и уменьшилась отечность *улучшилось состояние кожи в целом *расслабляет глаза после рабочего дня за компьютером *быстрее впитываются кремы и маски Минусы: *нужно лежать с маской по 30 минут

04.12.18

Сольові грілки сьогодні набули величезного поширення. Вони використовуються для реабілітації після травм, лікування різних простудних захворювань, а також для лікування дітей. Основними перевагами сольової медтехніки є її безпека, тривалість застосування, а також універсальність. Адже хімічну медтехніку можна використовувати як гарячого, так і холодного компресу для різних ділянок тіла. Є у продажу навіть спеціальна медтехніка у формі коміра для прогрівання в області шийного відділу хребта. Є барвисті товари для малюків, виготовлені у формі різних звірят та іграшок.

Сольова грілка є багаторазовим пристроєм, який можна використовувати протягом години і більше. Протягом цього часу цей пристрій підтримує однакову температуру і забезпечує якісне прогрівання різних областей.

Працює прилад рахунок хімічного складу. Усередині неї соляний розчин, який кристалізується за певних обставин. Усередині сольової хімічної грілки знаходиться перенасичений сольовий розчин. Якщо перегнути спеціальну паличку, яка є тригерним механізмом для роботи даного пристрою, сіль кристалізується. У процесі кристалізації виділятиметься тепло.

У медицині медтехніку з розчином натрію застосовують досить часто як холодні і гарячі сольові компреси. Можна використовувати цю медтехніку в таких цілях:

  • Для лікування ГРВІ та застудних захворювань замість гірчичників та інших теплих компресів.
  • При захворюваннях лор-органів для прогрівання носа.
  • У косметологічних цілях.
  • Як гарячий компрес при загостренні артриту і радикуліту.
  • Для розігріву м'язів під час заняття спортом, перед початком тренування.
  • При регулярних мігрені та головних болях, болі в шийному відділі хребта та сидячому способі життя.
  • При обмороженні та переохолодженні.
  • Під час виникнення кольк у маленьких дітей.

Використовувати сольову хімічну грілку можна по-різному. Деякі застосовують її як холодний компрес при отриманні ударів і травм спортивного походження. Така медтехніка досить довго тримає температуру незалежно від того, гарячий чи холодний компрес ви використовуєте. Температура триматиметься стабільно від 30 хвилин до 4 годин залежно від температури зовнішнього середовища та розмірів самого пристрою.

Принцип дії сольової хімічної грілки

У хімічній соляній грілці знаходиться спеціальна паличка – тригерний механізм. Також усередині гумової судини є розчин перенасичений натрієм. Як тільки користувач перегинає спеціальну паличку, всередині розчину відбувається реакція, внаслідок цієї реакції виділяється тепло і утворюються кристали. Таким чином, хімічна соляна грілка з рідкого стану переходить у твердий і стає теплою.

Щоб відновити працездатність хімічної грілки після чергового застосування, необхідно занурити її у гарячу воду та прокип'ятити. Як тільки всі кристали солі знову розчиняться і прийдуть у рідкий стан, грілку можна використовувати повторно.

Рекомендують кип'ятити грілку трохи більше 30 хвилин. Для маленьких за розміром грілок буде достатньо 10 або 15 хвилин кип'ятіння.

При використанні сольової грілки у вигляді холодного компресу кристалізація відбувається під впливом низької температури. Якщо залишити грілку при мінусовій температурі на кілька годин, вона природним чином кристалізується. Після приміщення в кімнатну температуру хімічна соляна грілка ще довго віддаватиме холод і триматиме температуру. Таким чином її можна використовувати як холодну пов'язку.

Переваги сольової грілки в порівнянні з гірчичниками

Сольові хімічні грілки часто використовують як багаторазову альтернативу гірчичникам та іншим з гарячим компресам. Основна відмінність даного соляного засобу від гірчичників полягає у стабільності температури. Сольовий засіб при кристалізації розігрівається до безпечної температури, з якої неможливо залишити опік на тілі людини. Таким чином, на відміну від гірчичників, соляний засіб можна застосовувати навіть для маленьких дітей. Температура ніколи не зросте до того рівня, щоб утворився опік.

Медтехніку можна використовувати навіть для дітей віком до трьох років. Однак у такому разі рекомендують все ж таки обернути засіб у рушник або серветку, оскільки шкіра немовлят більш чутлива до впливу температури. При застосуванні хімічного сольового медзасобу для дорослої людини такі заходи безпеки не потрібні. Оскільки її температури нагріву замало у тому, щоб травмувати шкіру.

Сольову медтехніку можна експлуатувати скільки завгодно довго, оскільки це багаторазовий засіб. Головне, після чергового відновлення уникати гострих предметів та намагатися берегти гумовий пакет, у якому знаходиться сольовий розчин. Поки пакет не пошкоджено, медтехніка працюватиме як годинник.

У сольової хімічної грілки доступна ціна, проте на відміну одноразових гірчичників вона може використовуватися протягом багато разів. Також більш вигідним на тлі інших засобів цей пристрій робить його універсальність. Сольову медтехніку можна використовувати як холодний і гарячий компрес при різних захворюваннях і станах. Так, для лікування травм та усунення синців медтехніку можна використовувати як холодну пов'язку. Але при необхідності в сезон застуд її можна застосовувати замість гірчичників, а також як засіб для прогрівання гайморових пазух при лор-захворюваннях. Головне, перед використанням цього засобу у ролі гарячого компресу проконсультуватися з лікарем щодо безпеки такого заходу. Оскільки не всі стани вимагають прогрівання і не завжди воно є доречним для лікування. Але в разі потреби такий засіб можна купити у будь-якій аптеці Києва чи іншого міста України. Також можна замовити товар в інтернеті з доставкою додому.

Якщо плануєте використовувати компрес для дитини, можна купити невеликий розмір спеціально для дітей. Такі засоби, як правило, виготовляються у формі різних іграшок, казкових героїв чи машинок. Такий виріб буде цікавішим дитині, він із задоволенням використовуватиме його для лікування. До того ж сольовий прилад меншого розміру легко зручніше використовувати для малюків.

Що таке сольова грілка?

Грелками, люди користуються ще з давніх-давен. Наші прабабусі, для зігрівання в холодні періоди, робили пригріви зі звичайних пляшок з теплою водою. Але така річ швидко остигала. Згодом почали використовувати звичайні водні грілки. Але вони також мають багато недоліків.

Нині існують звані хімічні грілки чи сольові. Вони дуже зручні та прості. На нашому сайті ви можете знайти прилади такого типу, як для дорослих, так і безпечні, спеціальні для дітей. Вартість сольового аплікатора доступна, причому покупка швидко себе виправдає.

Такий соляний аплікатор можна використовувати не тільки вдома, але й брати на роботу, в автомобіль, на полювання, рибалку, похід. Вона повністю універсальна та легка в експлуатації. Вони бувають різні за формою та обсягом.
Виявлено, що один такий виріб замінює до чотирьох тисяч сухих гірчичників. Це не тільки вигідно матеріально, а й безпечніше для здоров'я. Адже у дітей, гірчичники, часто викликають алергію.

Де застосовувати сольову, хімічну грілку-аплікатор?

Її можна застосовувати як просто для зігрівання, так і з медичною метою. Вона легко підлаштовується під ваше тіло та не викликає незручності. У будь-яку негоду, сольовий пристрій залишається максимально теплим, і не остигає. Якщо ви збираєтеся взяти її з собою в дорогу, вона порадує вас тим, що займає дуже мало місця. Вона багаторазова у використанні. При транспортуванні, бажано вкласти її в аптечку, щоб уникнути пошкодження.

Хімічна грілка може як зігрівати, так і охолоджувати, що ще раз підтверджує її універсальність. На нашому сайті ви можете придбати такий виріб і для свого чада. Розчин солі в ній зовсім нетоксичний і не викликає у дитини алергію. Виріб нагрівається до 50 градусів Цельсія і може тримати температуру до години. Для повторного нагрівання, її потрібно помістити на 15 хвилин у киплячу воду. Цей товар витримує понад 2000 разів нагрівання. Словом, вона дуже довговічна.

Особливість застосування хімічної сольової грілки-аплікатора

Перед прогріванням запалених ділянок тіла обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. За допомогою хімічної грілки легко зняти спазми м'язів і судоми. При звичайній застуді, прогрівши трохи груди, ви відчуєте легкість дихання.

Якщо прогрієте носа, то приберете його закладеність. Суглоби теж перестануть хворіти при їхньому систематичному прогріванні. Якщо ж ви забилися, то приклавши її в холодному вигляді, ви знімете больові відчуття, і запобігти синця або гематому.

Соляна хімічна грілка допоможе у всіх необхідних випадках. Потрібно пам'ятати, що вагітним та на відкритих ранах застосовувати товар категорично заборонено. Вона не тільки буде вашим «рятівником» у різних ситуаціях, а й допоможе розслабитися та зняти емоційну напругу. Переглянувши наш каталог сольових грілок, ви обов'язково підберете собі корисну та недорогу річ.

Купити сольову грілку за доступною ціною в Києві можете в нашому інтернет-магазині або замовити доставку в будь-яку точку України.