Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Інгалятори сольові, парові

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры

Виробник: Сопіпа-Фарма (Угорщина)
Тип: Інгалятор сольовий
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Немає
Регулювання розміру часток ліків: Немає

Виробник: Сопіпа-Фарма (Угорщина)
Тип: Інгалятор сольовий
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Немає
Регулювання розміру часток ліків: Немає

Виробник: Сопіпа-Фарма (Угорщина)
Тип: Інгалятор сольовий
Можливість роботи від акумулятора: Немає
Комплектація дитячою маскою: Немає
Регулювання розміру часток ліків: Немає

Паровой ингалятор
Паровой ингалятор
нема в наявності

Производитель: Гемопласт (Украина)
Тип: Ингалятор паровой
Возможность работы от аккумулятора: Нет
Комплектация детской маской: Нет
Регулировка размера частиц лекарства: Нет

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Інгалятор небулайзер компресорний Mikroneb

Хороший Ингалятор как для детей и для взрослых, купили матери так как очень трудно дышать. Врачи не могут поставить диагноз, думали на щитовидку, положили в больницу, начала использовать медицинский ингалятор, ей он помог, но приступы начались снова, купили этот ингалятор Mikroneb, в течение трех дней стало на много легче, появился голос, отдышки нету, дышать стало намного лучше.

08.05.17
Компресорний небулайзер CN 231

Известно, как хорошо помогали раньше паровые ингаляции даже над обычной картошкой. Я как-то сама удивилась, как явно и действенно было такое лечение. Но этот метод таит в себе и опасность ожога слизистых, потому что уровень подачи и температуру пара никак не отрегулируешь. Врач посоветовала нам приобрести электрический ингалятор небулайзер. Он недешёвый, конечно. Но мы так намучались со старшим, когда делали эти ингаляции, что решили купить раз и навсегда. Надеемся, что долго прослужит - всё - таки настоящий, японский.

18.04.17
Компресорний інгалятор LD-212C

Отличная вещь. Я покупала ингалятор LD-212C для лечения своего сынульки. Он когда простужается, сильно кашляет. Врачи говорят, что все воспаление идет на бронхи и направляют на ингаляцию. Мой сын очень боится больниц и всяких больших приборов. Этот ингалятор для него как игрушка в то время, как мы лечим наши легкие. Удобный в использовании и очень красивый.

12.01.17
Інгалятор компресорний Ulizer Home + КІТ + дитяча маска

Добрый день. Я покупкой очень довольна. Спасибо!!!

21.03.16

Важливим негативним наслідком погіршення екології в нашій країні, якого страждають практично всі, - це поширення захворювань дихальних шляхів. У спеціалізованому інтернет-магазині "Медика" ви можете легко купити продукцію для лікування та попередження хвороб цієї категорії за демократичними цінами.

Особливості використання соляних інгаляторів

На відміну від інгаляторів інших видів, соляні інгалятори не використовуються як самостійні лікувальні пристосування. Їхня дія спрямована на профілактику та посилення ефективності іншого способу боротьби з такими недугами:
- астма;
- застудні хвороби;
- нежить;
- грип;
- запальні процеси у дихальних шляхах.

Ці апарати не мають протипоказань, а значить, вони підійдуть для всіх членів вашої родини: від людей похилого віку і до маленьких дітей. Крім того, як підсилювач ефекту від лікування, їх сміливо можна використовувати разом з будь-якими лікарськими або терапевтичними засобами. Сольові інгалятори сприяють якнайшвидшому усуненню запалень, покращують відхаркування, а також очищають легені, бронхи та горло. Одужання з ними проходитиме швидше, що дозволить зменшити навантаження від ліків на організм.

Додатково слід зупинитися на профілактичних властивостях соляних інгаляторів. Вони допомагають значно підвищити опірність хвороботворних вірусів. Інгалятори полегшують дихання, якщо виникають локальні реакції на забруднене повітря, або у разі, коли напад алергії або астми проходить дуже важко.

ольові інгалятори прості у використанні. Для лікування з їх допомогою підійде будь-яка мінеральна сіль, яка продається у кожній аптеці. Залежно від бажаного результату ви можете підібрати сіль певної дії.

Застосовуючи ці апарати для інгаляції, ви використовуєте натуральні елементи, що дозволить дійсно посилити організм, а не піддати його черговій атаці хімічних речовин. Крім того, вдихання повітря, насиченого солями, надає сприятливий психологічний ефект, пробуджуючи сильні асоціації з морем, налаштовуючи таки чином вас на відпочинок.

Найякіснішими вважаються керамічні прилади, оскільки вони краще зберігають лікувальні властивості солі, не пропускають вологу всередину пристосування. Сольові інгалятори досить компактні, тому ви зможете брати його з собою, куди б вам не довелося попрямувати.

Особливо це важливо для хворих, які страждають на хронічні захворювання: простий засіб боротьби з важкими симптомами завжди буде під рукою.

Де придбати сольові інгалятори?

Онлайн-магазин "Медика" надає на ваш вибір широкий асортимент вказаного товару. Ми здійснюємо продаж по всій території України, так що ви зможете замовити продукцію від найкращих європейських та вітчизняних виробників, перебуваючи у будь-якому куточку країни. Наші партнери гарантують якісну доставку точно за вказаною адресою. Жителів Києва, а також околиць столиці зацікавить послуга самовивозу.