Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Виробник
Ціна
 - 
 грн
Площа дії, кв.м
Вага, кг
Показать всё

Соляні лампи

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Україна
Тип: Соляна лампа

Виробник: Артемівськ (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Артемсіль (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Артемсоль (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Виробник: Планета Солі (Україна)
Тип: Соляна лампа

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
4 користувача вже оцінили | Оцінка: 4.5 из 5
Відгуки про товари
Сольовий світильник Гриб 4-5 кг

Напишіть , будь ласка, яка лампочка в цей світильник потрібна. Мені треба замінити лампочку, а на ній немає ніяких позначок.

13.05.21
Сольова лампа Перлина, 4 кг

Я очень довольна покупкой, товар пришёл быстро, очень качественная лампа и красивая как на картинке. Рекомендую делать покупки в этом магазине. Отношение к покупателю добросовестное. Благодарю вас за вашу работу.

29.10.20
Соляна лампа Скеля 3-4 кг

Купить солевую лампу посоветовала соседка. У нас маленький ребенок и мы к сожалению очень часто болеем. Поставили лампу возле кроватки и включаем на всю ночь. Возможно это совпадение, но ребенок начал спать лучше. Пока покупкой довольна, будем наблюдать дальше...

04.12.18
Соляна лампа Скеля 5-6 кг

Бронхиты меня просто замучили, по ночам спать не могу. Знаю, что нахождение в солевых комнатах очень помогает, но это надо делать регулярно, а одно посещение стоит не мало. Поэтому подумал, что выгоднее купить такую лампу скалу. Теперь в моей маленькой спальне своя солевая атмосфера. Дышать стало легче и сон улучшился, а к тому же это интересный предмет интерьера. Я очень доволен.

18.12.16

Соляні лампи активно використовуються для знезараження приміщень. Завдяки застосуванню сольових світильників вдається вилучити з повітря шкідливі мікроорганізми, а також іншу патогенну мікрофлору. Все завдяки позитивному впливу на повітря.

Спеціальні сольові світильники активно використовуються для різних патологій, а також профілактики виникнення вірусних та бактеріальних захворювань. Адже внаслідок свого впливу соляна лампа вбиває шкідливі мікроорганізми у повітрі навколо себе. Такий ефект пов'язаний з механізмом роботи соляного світильника, його складом та природними властивостями. Варто зазначити, що такий виріб абсолютно безпечний, оскільки виготовлений з натуральних мінералів природного походження. Список протипоказань для його використання дуже малий, проте варто з обережністю використовувати цей прилад людям з наступними патологіями:

  • Алергічні реакції різного походження.
  • Бронхіальна астма.
  • Проблеми із легкими.

За наявності подібних проблем слід спочатку включити сольовий прилад на дуже маленький термін. Це дозволить простежити за змінами у стані організму, а в подальшому прийняти рішення щодо необхідності використання такого приладу.

В іншому лампа повністю безпечна, її можна експлуатувати навіть якщо у приміщенні знаходяться діти.

Принцип дії соляної лампи

Соляний світильник працює за досить простим принципом. Щоб розуміти механізм роботи приладу, необхідно розібратися в його пристрої. Сольова лампа складається з невеликої підставки, до якої входить електричний провід для живлення лампочки. Лампочка оточена мінералами солі. Порода зазвичай видобувається із соляних печер, що знаходяться на території різних країн. Тому у продажу можна зустріти соляні пристрої різного типу.

Зовнішньо сольові лампи можуть відрізнятися, оскільки такі вироби виготовляються в різній формі та розмірі. Однак принцип дії завжди залишається незмінним.

Лампочка всередині грудки солі звичайна, внаслідок своєї роботи вона нагрівається. Підвищення температури сприяє особливій хімічній реакції всередині солі. Мінерал починає виділяти у навколишнє середовище іони. Така дія очищає повітря навколо, також сприяє видаленню іонізуючого випромінювання в кімнаті.

Соляний засіб є приємним доповненням інтер'єру. Такий пристрій виглядає дорого, впишеться практично в будь-який інтер'єр. Використовувати його корисно, якщо в помешканні є хвора людина. Адже застосування цього засобу дозволяє зменшити кількість патогенних мікроорганізмів у повітрі, внаслідок чого ймовірність заразитися суттєво знижується.

Позитивна дія соляних ламп

Соляна лампа має позитивний вплив на людей із різними патологіями. Їх можна використовувати як здоровим людям, так і тим, хто має різні захворювання. Зокрема, рекомендують застосовувати ці засоби за наявності гінекологічних захворювань, хронічних хвороб, а також при ГРВІ.

Щоб у квартирі повітря залишалося чистим, свіжим краще використовувати такий засіб у випадку, якщо є діти. Адже діти особливо схильні до впливу шкідливих мікроорганізмів, які серйозно можуть похитнути їх імунітет. Купити спеціальні лікарські засоби для дітей можна в інтернеті, а потім отримати посилку у Києві чи іншому місті України.
Види сольових світильників

Сольові лампи представлені величезним асортиментом на вітчизняному ринку. Є зразки, які відрізняються за кольором, формою та розміром. І якщо розмір і форма не впливають на робочі характеристики такого засобу, колір сильно впливає на вплив пристосування.

Наприклад, сольова лампа може по-різному впливати в залежності від кольору на настрій, якість сну, а також по-різному знезаражувати приміщення.

Якщо у вас спостерігаються проблеми зі сном, лікарі рекомендують використовувати соляну лампу оранжевого кольору. Такий виріб виготовлений із особливої ​​солі, яка позитивно діє на нічний відпочинок, настрій, заспокоює нервову систему.

Якщо у вас спостерігаються проблеми з психічним станом, на роботі ви постійно відчуваєте безліч стресів, а також хочете убезпечити себе від негативного впливу патогенної мікрофлори, варто скористатися сіллю білого кольору. Її кристали білі, як молоко, світильник видає тепле світло. Такий пристрій добре очищає повітря, сприяє нормалізації всіх процесів в організмі.

При проблемах з бадьорістю, а також енергійністю краще використовувати сольову лампу червоного кольору. Мінерали пофарбовані в такому разі в криваво-червоний колір. Така лампа позитивно діє на стан здоров'я, додає енергії та стимулює весь організм.

Різнобарвні лампи чудово підходять як доповнення інтер'єру, а також вони сподобаються дітям. Такий нічний світильник можна залишати працювати на всю ніч. Працює він від розетки, але цілком безпечний. Ціна залежить від моделі.

Що важливо під час роботи сольової лампи можна перебувати з нею в одному приміщенні, і навіть дивитися на її світло. На відміну від менш безпечних для здоров'я людини бактерицидних ламп кварцового типу, соляна лампа повністю безпечна і не може зашкодити. Адже в ній відсутнє іонізуюче випромінювання, а також короткі ультрафіолетові промені. Її принцип дії ґрунтується на випаровуванні іонів натрію.

Під час експлуатації засобу слідуйте рекомендаціям виробника. Більшість виробників рекомендують використовувати прилад протягом короткого відрізка часу на початку. Тому відразу після придбання соляного світильника слід включати не більше ніж на півгодини. Такий короткий проміжок часу зателефонує відстежити реакцію організму всіх домашніх використання нового приладу. Як тільки нова медтехніка трохи приживе вдома, можна починати використовувати її протягом години, а потім поступово додавати час. Максимальна тривалість роботи такого солоного засобу не повинна перевищувати 5 годин на день. Також не слід залишати пристрій працювати на ніч, оскільки важко буде проконтролювати час роботи приладу.

Якщо плануєте використовувати лампу у дитячій, то краще відразу купити спеціальний соляний світильник для дітей. Такий сольовий засіб виготовлено з урахуванням використання для дитини, він буде максимально безпечним для нього.

Вже багато років тому людина оцінила користь соляних печер. Перебування в них сьогодні навіть вважається модною та дорогою процедурою. Але, на жаль, не всі можуть виділити час та гроші, щоб насолодитися її чудодійним ефектом. Але, на щастя, існує альтернатива у вигляді доступних міні-версій, продаж яких здійснюється у багатьох магазинах. Це – соляні лампи.

Що таке соляна лампа?

Хоча ці світильники можна купити не тільки в аптеці, вони не просто цікавий елемент декору, а в першу чергу лікувальні пристосування. Принцип їхньої дії досить простий – гаряча поверхня притягує вологість, нейтралізуючи її, отримані іони з'єднуються з їхніми аніонами, нейтралізуючи шкідливі речовини навколо.

Що сольова лампа вміє?

Покращує мікроклімат приміщень, де знаходиться тривалий період, при цьому якісний світильник:
1. Не містить вапна, що з часом може осідати в легенях.
2. Немає у складі калію, здатного притягувати радіаційне випромінювання.
Створює ефект цілющої соляної кімнати у Вашій оселі:
1. Насичує повітря біологічно активним NaCl та супутніми речовинами Fe, Mg, Ca, Zn, Br, I.
2. Лікує від бронхіальної астми, псоріазу, риніту, частих ГРВІ, захворювань щитовидної залози та навіть неврозів.
Природно іонізує повітря:
1. Очищує його.
2. Нейтралізує шкідливий вплив електромагнітних хвиль, що походять від побутової техніки та приладів, яких багато в таких мегаполісах, як Київ.
3. Сприяє осіданню пилу, рятує від тютюнового нальоту.
4. Допомагає позбавитися неприємних запахів.

Широкий асортимент сольових ламп

Принцип дії всіх таких типів однаковий, вони відрізняються тільки за своїм дизайном, габаритами і, звичайно ж, ціною. Серед функціональних відділів виробу – підставка, сам цоколь, робочий елемент та безпосередньо лампа. Варіювання форми та кольору вищеперелічених елементів створює загальне стилістичне рішення даного предмета інтер'єру та оздоровлення.

Найпоширеніші види соляних ламп:

СКАЛА
Напевно, найпопулярніша, і в той же час проста форма світильника, при її виготовленні потрібно мінімум обробки і, відповідно, вона має найбільш первозданний та унікальний образ.

ПІРАМІДА
Подейкують, що одним із головних секретів успіху єгипетської стародавньої культури є відкриття унікальних властивостей пірамідальних контурів. І до сьогодні деякі вчені доводять цю істину, розкриту тисячоліття тому. Мати вдома таку піраміду означає хоч трохи доторкнутися до метафізичних таємниць.

ЦЕРКВА
Чудовий вибір для представників християнської віри, який завжди радуватиме око та душу.

ПАГОДА
Пов'язана зі східною філософією постать, рекомендована Фен-шуй і знімає втому, біль, стрес.

КУЛЯ
За своєю природою символізує гармонію і красу, взаємозв'язок всього в космосі, залежно від кольору може нагадувати якусь планету і дарувати тепло або навпаки - прохолоду.

КУБІК
Модерновий стиль, що підходить кімнатам із сучасним цікавим інтер'єром.

Де купити?

Купуйте чудові сольові лампи на будь-який смак у нашому інтернет-магазині. З їхньою допомогою дихати в квартирі стане набагато легше. Ви можете зробити замовлення прямо зараз з будь-якої точки України і ми доставимо цього домашнього лікаря за допомогою Нової пошти. Нехай здоров'я оселиться у Вашій оселі!