Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Тест смужки для глюкометрів Accu-Chek (Германия)

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Упаковка, шт .: 50

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Упаковка, шт .: 50

Виробник: Accu-Chek (Німеччина)
Упаковка, шт .: 50

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Тест-смужки Contour TS (50 шт)

Данные тест-полоски подходят только для глюкометра Bayer Contour TS, прибора для определения сахара в крови. Удобны для меня тем, что хранятся в пластиковой коробочке, которая плотно закрывается. Они здорово помогают, каждый раз не побегаешь в больницу, а так хотя бы приближенные к истине результаты.

08.05.17
Тест смужки FreeStyle Optium 50 шт

У моей жены после рождения ребенка развился сахарный диабет. Теперь ей приходится с этим жить, бороться, и контролировать болезнь. Для того, что бы контролировать уровень сахара в крови, необходим такой аппарат, как глюкометр. И часто приходится докупать тест полоски. Удовольствие не дешевое, а что делать. Качество этих нас вполне устраивает.

18.04.17
Глюкометр Файнтест Преміум + 100 тест-смужок

Нужная вещь. Я думаю, что нет надобности описывать его функции. Диабетики все знают, что глюкометр необходим. Могу отметить что мне понравился прокалыватель, в котором регулируется глубина прокола. Поэтому не так больно прокалывать палец. Также, что мне захотелось написать, это благодарность продавцу и вежливым консультантам за быструю доставку товара и помощь в выборе.

12.01.17
Тест смужки Акку чек Active, 50 шт.

Я постоянно покупаю своему отцу Тест полоски Акку чек Aktive. Он пожилой человек и нуждается в постоянном контроле сахара в крови. Сам он не разбирается, что надо покупать, а мне удобно делать такие покупки через интернет. Это быстро, продавец надежный и мне не надо терять время бегать по аптекам. Здесь они всегда в наличии.

11.01.17

Accu-Chek тест-смужки: контролюйте діабет самі

Тест смужки для глюкометра Accu Chek дозволяє діабетикам вимірювати рівень цукру в крові, не вдаючись до допомоги фахівців. Електронні пристрої з тестерами зручні у використанні, дають швидкий та точний результат. Апарати від виробника Акку Чек використовуються також у клініках, лікарнях та медичних центрах для обслуговування пацієнтів із цукровим діабетом.

Переваги тест-смужок для глюкометра Accu Chek (Акку Чек)

• Стабільний термін експлуатації;
• Аналіз на плазмовому рівні
• Зроблено за стандартом EN ISO 15197
• Простота використання
• Вибір способу нанесення крові
• Капілярний забір матеріалу

В Україні популярні тубуси із 50 або 100 одиницями розхідників. Період придатності тестерів визначається при виробництві та не змінюється після відкриття упаковки. Система автоматичного вбирання та потреба у невеликій кількості рідини робить непотрібним болісне натискання на палець для видавлювання об'ємної краплі.

Увага: тест смужки для глюкометра компанії Акку Чек не призначені для діагностики цукрового діабету! Зверніться до діабетолога, щоб визначити наявність або ступінь захворювання.

Види продукції Accu Chek

У Києві можна купити серії німецьких товарів Акку Чек Актив або Перформа, що відрізняються наборами та функціональністю. Всі продукти мають спільні особливості: відповідність стандартам IFCC, можливість нанесення краплі безпосередньо в приладі та поза ним. Завдяки перевірці плазми точність показань вище звичайних апаратів на 11%. У цьому кожна система має суттєві відмінності, що впливає ціну виробів у магазині.

Active

Для глюкометра Акку Чек (Accu Chek) Актив застосовуються тест-смужки з можливістю візуального контролю. На тубусі намальовані кольорові значки, що дозволяють перевірити правильність результатів аналізу. Якщо колір на розхіднику збігається з малюнком на упаковці, результат точний. Система перевіряє новий капілярний матеріал, оброблений гепарином аммонію або літію, неонатальний, венозний або артеріальний. Відтінок контрольної ділянки визначається взаємодією ферменту Mut. Q-GDH2 із кров'ю.

У комплект поставки тестерів, що є у продажу, входить кодова пластина для електронного пристрою, придатна для конкретного набору тестових стрічок. При покупці нової коробки необхідно змінити код в приладі.

Performa

Для пристроїв Перформа розроблені інноваційні розхідники із шістьма золотими контактами. Особлива конструкція тест-смужок для визначення рівня цукру глюкометром Accu Chek дозволяє проводити контроль працездатності самих тестерів, перевірки зовнішнього середовища та крові. Хімічний аналіз матеріалу точніший, оскільки індикатор не реагує на мальтозу. Проходить адаптація при зміні вологості та температури повітря. Аналізується цілісність контактів та достатність кількості вжитої крові.

Купити тест-смужки для глюкометра компанії Акку Чек (Accu Chek) можна у нашому інтернет-магазині.