Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Ціна
 - 
 грн

Тест смужки для глюкометрів Bayer (Швейцария)

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1відгук

Виробник: OneTouch (США)
Упаковка, шт .: 50

Виробник: OneTouch (США)
Упаковка, шт .: 50

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
0 користувачів вже оцінили | Оцінка: NAN из 5
Відгуки про товари
Тест-смужки Contour TS (50 шт)

Данные тест-полоски подходят только для глюкометра Bayer Contour TS, прибора для определения сахара в крови. Удобны для меня тем, что хранятся в пластиковой коробочке, которая плотно закрывается. Они здорово помогают, каждый раз не побегаешь в больницу, а так хотя бы приближенные к истине результаты.

08.05.17
Тест смужки FreeStyle Optium 50 шт

У моей жены после рождения ребенка развился сахарный диабет. Теперь ей приходится с этим жить, бороться, и контролировать болезнь. Для того, что бы контролировать уровень сахара в крови, необходим такой аппарат, как глюкометр. И часто приходится докупать тест полоски. Удовольствие не дешевое, а что делать. Качество этих нас вполне устраивает.

18.04.17
Глюкометр Файнтест Преміум + 100 тест-смужок

Нужная вещь. Я думаю, что нет надобности описывать его функции. Диабетики все знают, что глюкометр необходим. Могу отметить что мне понравился прокалыватель, в котором регулируется глубина прокола. Поэтому не так больно прокалывать палец. Также, что мне захотелось написать, это благодарность продавцу и вежливым консультантам за быструю доставку товара и помощь в выборе.

12.01.17
Тест смужки Акку чек Active, 50 шт.

Я постоянно покупаю своему отцу Тест полоски Акку чек Aktive. Он пожилой человек и нуждается в постоянном контроле сахара в крови. Сам он не разбирается, что надо покупать, а мне удобно делать такие покупки через интернет. Это быстро, продавец надежный и мне не надо терять время бегать по аптекам. Здесь они всегда в наличии.

11.01.17

Тест смужки для глюкометра One Touch – рівень цукру у ваших руках

Американський виробник контролерів рівня глюкози створив спеціальні тестери – витратні матеріали для вимірювальних приладів. Завдяки такому комплекту люди, які страждають на цукровий діабет першого і другого типу, можуть визначити значення цукру в крові в домашніх умовах. Більше не потрібно витрачати час на відвідування лабораторій та очікування на результат. Аналіз за допомогою тесту смужок для глюкометра One Touch (Ван Тач) дає дуже точний і практично миттєвий результат.

Як діють одноразові індикатори

1. Проколіть палець стерильно чистою голкою до виступу крові.
2. Додайте тестер до краплі, щоб він просочився рідиною.
3. Покладіть виріб у спеціальний отвір приладу та зачекайте кілька секунд.
4. Результат на екрані.
Простий принцип дії робить тест смужки для глюкометра Ван Тач та сумісні пристрої незамінним помічником для діабетиків. Ціна комплекту швидко окупає себе, набір обходиться дешевше за постійні поїздки в лабораторію.

Види тест смужок One Touch

Американська компанія постачає на ринок медичної продукції України два види вимірювальних приладів для визначення рівня глюкози: Ultra та Select. До кожного з них випускається окремий вид індикаторів, який можна придбати в аптеці або спеціалізованому магазині. Витратні матеріали однієї моделі не можуть використовуватися з іншого або з продукцією сторонніх фірм.

Особливості тестерів Ван Тач

Витратні товари Селект та Ультра використовують глюкооксидазу як ідентифікуючий фермент. Це забезпечує високу чутливість виробів до густини речовини в крові. Для наповнення одноразового виробу не треба сильно притискати його до рани, просочення відбувається самостійно, на капілярному рівні.

Подвійна система контролю із двома робочими електродами дає гарантовано точний результат. У серії Ультра виробник обіцяє 99,99% точність, незалежно від перевищення або надто низької насиченості крові глюкозою. Відрізок тестуючого матеріалу можна брати голою рукою та чіпати у будь-якому місці завдяки спеціальному захисному шару.

Модель Select для однойменного глюкометра має ефект пам'яті. Кодування апарату проводиться лише при першому застосуванні. Надалі достатньо підтвердити код одним натисканням кнопки.

Тест смужки для глюкометра One Touch (Ван Тач) Ultra та Ultra Easy пройшли 8-річні клінічні випробування в США. Їхня ефективність підтверджена при використанні в A, B зонах. Прилади функціонують з урахуванням похибки методом Паркса.
Продаж смужок для глюкометрів One Touch в Києві та інших містах України.

Інтернет магазин мережі "Медика" доставляє медичні товари по всій території країни. У нашому асортименті є лише актуальні товари перевірених виробників. Ви можете придбати тест смужки для глюкометрів Ван Тач за вигідною вартістю та сплатити за покупку при отриманні, перевіривши упаковку посилки.