Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А
Цена
 - 
 грн

Турмалиновая продукция, изделия

Сортувати за:
Показати на сторінці:
Фильтры
1отзыв

Производитель: Китай
Тип: Турмалиновые носки

 

2отзыва

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновый шейный аппликатор

1отзыв

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновые носки массажные

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Турмалиновая повязка на голень

 

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Турмалиновый пояс

 

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновая повязка на глаза

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновая плечевая накладка

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновые перчатки

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновый пояс для поясницы

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Очиститель для воды с турмалином

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Насадка для душа с турмалином

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновые гетры, длинные

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновая накладка на голеностоп

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Повязка на лучезапястный сустав с турмалином

Производитель: Китай
Тип: Турмалиновый браслет

1отзыв

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Турмалиновый шейный аппликатор

 

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Турмалиновый наколенник

 

Турмалиновый коврик
Турмалиновый коврик
нет в наличии

Производитель: Биомаг (Россия)
Тип: Турмалиновый коврик

 

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновый наколенник

Турмалиновое мыло
Турмалиновое мыло
нет в наличии

Производитель: Bang De Li (Китай)
Тип: Турмалиновое мыло

Будь ласка, оцініть асортимент представлений в категорії
СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ
11 користувачів вже оцінили | Оцінка: 4.4 из 5
Відгуки про товари
Накладка на шею из турмалина

Кто вам сказал,что накладка из турмалина?Это обычная керамика.Вы знаете цену турмалина хоть?

01.10.21
Накладка на шею из турмалина

Работа менеджеров отличная. Повязка действительно прогревает шейный отдел позвоночника.

05.02.21
Турмалиновые носки массажные

Работа менеджеров отличная. Быстро связались и быстро выслали товар по наличию. Спасибо)

05.02.21
Турмалиновый шейный аппликатор

Я давно уже пользуюсь турмалиновой продукцией и пройти мимо турмалиновой повязки на шею не смогла, у меня офисная сидячая работа за компьютером и остеохондроз в данном случае неизбежен. Повязка очень хорошо разогревает шейный отдел, я бы даже сказала до костей прогревает, становятся более подвижными суставы, ничего не хрустит, нужно только использовать ее регулярно.

18.04.17

Різноманітність немедикаментозних засобів для оздоровлення воістину безмежна! Інтернет-магазин "Медика" пропонує вам придбати засоби для домашнього користування за найдемократичнішими цінами.

Властивості турмалінових виробів

Турмалін – це особливий мінерал, що відноситься до напівдорогоцінного каміння, чудодійні властивості якого були відомі ще нашим предкам. Недарма ж виготовлені з нього предмети використовувалися у всіляких магічних та езотеричних обрядах, у побуті та для лікування.
Особливість турмаліну – здатність створювати власне електромагнітне поле настільки слабке, що інтенсивність його вимірюється у міліамперах. Камінь може продукувати іонізовані частинки повітря, а рух яких забезпечує слабкий постійний струм. Також ці частинки можуть проникати у тіло людини у дуже невеликих дозах, якраз достатніх для позитивного впливу.
Завдяки цій здатності турмалінові вироби і здатні надавати сприятливий вплив на людський організм. Використовуючи інструменти для профілактики з турмаліновими уламками, ви зможете повернути міцний сон, покращити імунітет, нормалізувати кровообіг та тиск, а також стимулювати регенерацію клітин організму.

Види турмалінової продукції

Елементи з мінералу використовують у таких видах товарів:
- Текстильна продукція;
- гребінці;
- спортивні товари;
- Мило.

У нашому магазині можна купити різноманітні текстильні турмалінові вироби:
- шкарпетки;
- Паски;
- Наколінники;
- шийні аплікатори;
- килимки.

Використовуючи будь-який з різновидів турмалінової продукції, ви налагоджуватимете роботу тих органів і систем, що потребують подібної корекції. Електричне поле, що провокується цими пристроями, добре взаємодіє з власним електричним полем людини, що забезпечує його позитивний вплив. Оскільки струм, що продукується турмаліном, виділяє інфрачервоне випромінювання, ви відчуватимете приємне тепло в зоні впливу.

Турмалінові вироби, як правило, не вимагають особливого догляду. Для активізації корисних якостей потрібно потримати пристосування з турмаліном під сонячним промінням не менше трьох годин. У похмуру погоду або холодну пору року сонячну енергію здатне замінити будь-яке інше джерело тепла, головне, щоб була можливість підтримати температуру близько 60 градусів за Цельсієм протягом декількох годин. Такої підзарядки зазвичай вистачає приблизно на тиждень.

Варто згадати про ще одну характеристику турмаліну: згодом використання його цілющі функції не тільки не виснажуються, але навіть збільшуються.

Купити предмети із цього чудодійного матеріалу можна на сайті "Медика". Ми постійно розширюємо географічну сферу продажів, і сьогодні ми маємо можливість доставляти покупки не тільки по Києву, а й по всій Україні.

Турмалінова продукція: користь та показання до застосування

Нетрадиційна медицина після прогресу цифрових та промислових технологій поступово відвойовує свої позиції. В Україні це пов'язано з тим, що великий сегмент цільової аудиторії просто не доверне сучасним лікам за завищеною ціною. У цьому своя логіка. Багато препаратів мають суттєві побічні дії, і особливо важливо – звикання.

Зараз в аптеках, інтернет-магазинах Києва та інших великих мегаполісів країни можна купити товари, що належать до сегменту «нестандартної медицини». Особливе місце серед нетрадиційних методів лікування займають товари з цілющими властивостями.

Відгуки фахівців медицини про турмалінові вироби часто мають негативне забарвлення. На сьогоднішній день офіційно не доведено лікувальну дію турмаліну. Може, тому так багато спірних думок про те, чи варто користуватися такими медичними товарами?
У чому полягає оздоровча дія турмалінової продукції?

З усього різноманіття каміння землі турмалін єдиний твердий мінерал, який випромінює постійний заряд електричних частинок. Багато дослідників називають його «кристалічним магнітом».

Після поглинання сонячної енергії турмалін стає джерелом постійного електричного поля та інфрачервоного випромінювання. Поряд з цим кристал виділяє негативні іони, які сприятливо позначаються на здоров'ї людини та навколишнього середовища проживання.

В основі виробів із турмаліну знаходиться однойменний камінь. Для виробництва одягу, мила, килимків, наколінників та інших аксесуарів використовують роздроблені та оброблені корисні кристали.

При контакті з тілом носія виробу формують низькочастотне поле, випромінюють негативні іони, що забезпечує позитивний вплив:

 • Прискорюється метаболізм клітин.
 • Поліпшується кровообіг.
 • Зміцнюється лімфатична система та імунітет.
 • Поліпшується енергетичне поле організму.
 • Підвищуються життєві сили.
 • Нормалізується сон.
 • Очищаються кровоносні судини та капіляри.

Турмалінова продукція рекомендується для профілактики та лікування низки захворювань та недуг:

 • Хвороби печінки.
 • Мінімізація наслідків стресових ситуацій.
 • Патологіях серцево-судинної системи.
 • Неврит лицевого нерва.
 • Головні болі і запаморочення.

Застосування турмалінових виробів сприяє розвитку в організмі фібрилів колагену, які прискорюють відновлення хрящових суглобів. Турмалінові вироби позитивно впливають на циркуляцію крові і тим самим суттєво покращують здоров'я людини.

Шкарпетки з турмаліну

Як відомо, будь-який одяг при контакті впливає на тіло носія, нехай навіть нетривалий. Завдяки унікальним лікувальним властивостям, шкарпетки надають фізіотерапевтичну дію на стопи.

Фрагменти виробу з турмаліну розташовуються на підошві шкарпеток. Камінь сприятливо позначається на здоров'ї ніг: знімає втому, зменшує набряклість та покращує стан шкіри. При тривалому носінні шкарпетки сприяють збільшенню кровоприпливу крові до стоп.

Переваги шкарпеток із турмаліну відзначені багатьма позитивними відгуками користувачів:

 • Шкарпетки впливають на біологічно активні точки та зменшують втому в ногах.
 • Магнітні властивості кристала вирівнюють енергетичний баланс організму.
 • Шкарпетки провокують акупунктурні точки та покращують мікроциркуляцію крові.

Носити шкарпетки необхідно з витримкою певних інтервалів. Виробники цих товарів попереджають про наявність протипоказань. Пробувати рекомендується з 15-20 хвилин, потім за відсутності алергічних реакцій можна збільшувати сеанс. Максимальний період одноразового використання не повинен перевищувати 11-12 годин.

Турмалінові окуляри

В основі турмалінових окулярів (пов'язки), як і будь-яких товарів із турмаліном, закладено кристалічний мінерал. Діаметр фракції не перевищує 5 мм. Залежно від виробника, матеріал пов'язки може містити турмалінові нитки.

При контакті тіла з окулярами активізуються властивості каменю і користувач відчуває приплив тепла. Окуляри надають оздоровчий ефект на очі та головний мозок:

 • Окуляри з турмаліну знімають втому та сприяють поліпшенню тонусу очних м'язів.
 • Поліпшується стан очей при різних недугах: астигматизмі, далекозорості, глаукомі та короткозорості.
 • Окуляри знімають напругу та зменшують запаморочення.
 • Окуляри знижують наслідки нервового виснаження та інших нервозних станів.

Істотний плюс турмалінової продукції у мінімальній присутності алергічних реакцій. Пов'язка має необмежений термін дії та зручна для повсякденного використання.

Рукавички з турмаліном

Рукавички виготовлені із спеціальних ниток, які покриті кристалами турмаліну. Тепло організму людини активізує негативні частинки, що формують енергетичне поле.

В результаті теплового випромінювання рукавички сприятливо впливають на кровоносні судини, покращується кровообіг, м'язи отримують більшу кількість кисню. Товари з унікальним каменем стимулюють процеси метаболізму та обміну речовин.

Рукавички допомагають у профілактиці та лікуванні багатьох недуг:

 • Ревматичні патології суглобів рук.
 • Набряклості.
 • Надмірна сухість і тріщини на шкірі.
 • Оніміння кистей та больові симптоми в суглобах.

Рукавички зменшують запальні реакції та хворобливі стани після травм та операційних втручань.

Турмалінові рукавички можна носити регулярно. Внаслідок сприятливого впливу камінь сприяє зняттю втоми, зменшенню нервозності та підвищенню життєвих сил. Завдяки впливу на акупунктурні точки рукавички створюють статичне масажування рук, у результаті покращується стан шкіри. Турмаліновий виріб виконує сприятливий фізіотерапевтичний вплив і чудово зберігає тепло.

Турмалінові килимки

Серед усієї різноманітності турмалінової продукції килимки займають особливе місце. Це найбільш популярні тренажери для людей похилого віку. Килимок з фракціями мінералу є відрізком щільного матеріалу, на якому розміщені кишені з фрагментами кристала.

Коли пацієнт лягає на килимок, активується магнітне поле та теплові випромінювання прогрівають все тіло людини. В результаті теплового впливу килимок допомагає розслабити м'язи та нервову систему.

Турмалінові килимки призначають при:

 • Патологічні зміни опорно-рухового апарату.
 • Невралгії поперекового відділу хребта.
 • Травми суглобів.
 • Простудні захворювання.
 • Набряклості та запальних процесах.

Тепло килимка сприятливо впливає стан міжхребцевих дисків. У цьому дію турмалінової продукції схоже на багато перевірених традицій. Ще здавна було відомо цілюще вплив прогрівання на розігрітому камені. Турамалінові вироби не лише виділяють тепло, а й створюють біоенергетичне поле, яке заряджає організм та підвищує життєву силу.

Турмалинове мило

Турмаліна крихта активно використовується при виготовленні різних засобів гігієни: зубні пасти, скраби, маски для шкіри, мила. У медичних закладах мило знайти складно, а в інтернет-магазинах є великий вибір таких турмалінових виробів.

Мило з крихтами турмаліну має унікальні вастивості:

 • Усуває прищі та пігментні плями.
 • Мило ефективно очищає та відбілює шкіру.
 • Зменшує купероз.
 • Насичує шкірний покрив киснем.

Турмалінова продукція догляду за тілом сприяє регенерації тканин на молекулярному рівні і може використовуватися повсякденно.

Наколінники з турмаліну

Наколінник з кристалами для колінних суглобів надає лікувальний ефект на хрящеподібну та кісткову тканину. Особливістю даного виробу є щільна пов'язка із фіксуючими кріпленнями. У цьому випадку тепло каменю витрачається ощадливо і ефект виходить більш концентрованим, ніж в інших видах турмалінової продукції.

Наколінники рідко виступають повноцінним видом лікування та найчастіше є доповненням при різних курсах фізіотерапії.

Наколінники призначають при:

 • Артрити, дегеративні зміни в суглобах.
 • Набряки в навколосуглобових поверхнях.
 • Варікоз.
 • Невралгії нервових закінчень.

Наколінники та супутні товари дозволяють знизити варикозне розширення вен, прискорити обмін речовин та просто зняти втому з ніг після тривалих фізичних навантажень.