Медика магазин медтехники
Медика магазин медтехники
(063) 586-77-79
Київ, вул. Вербицького, 32А

Замовлення та доставка

Заказ и доставка

Замовлення Ви можете здійснити:

у телефонному режимі:
(063) 586-77-79
(098) 676-77-79
Замовлення по телефону приймаються у будні дні з 9:00 до 20:00, у суботу та неділю з 10:00 до 18:00
через сайт: https://medic-magazin.com.ua
через e-mail: medika-magazin@i.ua - для консультацій та замовлень

Замовлення через сайт та e-mail приймаються цілодобово та в порядку черги обробляються нашими співробітниками.
Замовлення, оформлене до 12:00, по можливості, доставляється день у день, всі інші переносяться на наступний! У неділю доставки не здійснюються!
Всі товари відповідають описам та зображенням на сайті!
У разі відмови від товару, привезеного на доставку, вартість доставки кур'єром необхідно сплатити!

Оплата

Оплата готівкою в магазині (при купівлі товару безпосередньо в нашому магазині, який знаходиться за адресою вул. Вербицького 32а).
Оплата готівкою кур'єру при отриманні товару.
Оплата на картку у будь-яких відділеннях Приватбанку через каси, через «Приват 24» або термінали Приватбанку.

Умови доставки:

Доставка по Києву здійснюється кур'єром. Вартість доставки складає 50 грн., продукції вагою понад 3 кг - 60 грн, великогабаритних товарів (інвалідні коляски, туалетні стільці) складає 90 грн.
Доставка в інші міста здійснюється за допомогою перевізників України. Товари вартістю до 100 грн. та габаритні товари відправляються лише після 100% передоплати. Після отримання грошових коштів ми надсилаємо замовлений товар за рахунок отримувача, та повідомляємо в СМС номер декларації та дату отримання.
По Україні доставка здійснюється компанією Нова Пошта. Доставка замовленого товару оплачується замовником згідно з тарифами транспортної компанії.

УВАГА! Завжди оглядайте товар на пошті при отриманні безпосередньо на відділенні при операторі! Весь товар перед відправкою перевіряється на цілісність і працездатність. У разі пошкодження товару при транспортуванні відповідальність несе копані перевізника! Одержувач повинен мати при отриманні товару паспорт, суму для оплати транспортної доставки. Також одержувач повинен знати номер декларації, інакше вантаж не видається.

Доставка замовлення триває від 1 до 3 робочих днів. Для певних груп товарів рядки доставки можуть продовжитись, залежить від наявності обраного товару на складі. У будь-якому випадку з Вами зв'яжеться наш співробітник для узгодження всіх питань.
З повагою адміністрація магазину Медика

Ці умови не ущемляють законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.